На Днепропетровщине создадут Центр развития местного самоуправления

05.04.2017 13:47

Лучший европейский опыт, обучающие тренинги, юридические консультации, информация о грантовых программах. Все это - в Центре развития местного самоуправления. Его планируют открыть в Днепре. Помогать развиваться будут уже существующим громадам и тем, кто только собирается объединиться. Проект реализует ДнепрОГА, Представительство ЕС и Минрегион.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

В Днепре создадут региональный Центр развития местного самоуправления. В нем будет работать целая команда экспертов. Будут юристы, специалисты по децентрализации и региональной политике, культуре, здравоохранению.

В Центре можно будет получить ответ на любой вопрос о децентрализации. Здесь подскажут, как правильно оформить документы, в каких грантах можно поучаствовать. Специалисты будут проводить семинары и тренинги.

«Днепропетровщина - один из экономических двигателей Украины. Очень важно, чтобы мы работали вместе над европейской интеграцией страны, - отметил руководитель программ сотрудничества Представительства ЕС в Украине Беренд де Гроот. - Центр развития местного самоуправления будет работать в Днепре в течение 4-5 лет. Он будет оказывать поддержку тем, кто уже создал громаду или только собирается объединиться».

Открыть Центр в Днепре планируют в мае. Такие же центры появятся во всех областях Украины. Они будут подчинены центральному офису, который уже работает в Киеве.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю