На Днепропетровщине скоро начнется осенний призыв в армию

28.09.2017 16:15

В Днепропетровской области за октябрь-ноябрь планируется призвать 980 парней.

Об этом на пресс-конференции в ИА «МОСТ-ДНЕПР» рассказал заместитель военного комиссара Днепропетровского областного военного комиссариата подполковник Сергей Полуцыган, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«На протяжении двух месяцев мы будем формировать Вооруженные силы Украины и другие военные формирования военнослужащими срочной службы. Планируется призвать 980 человек. Подлежат призову мужчины от 20 до 27 лет. Продолжительность службы составляет 1,5 лет, для тех, кто имеет образовательно-квалификационный уровень «Магистр» или «Бакалавр» срок службы составляет 1 год.

В ВСУ будет направлено для прохождения военной службы 557 человек. В Нацгвардию и специальную службу транспорта мы направляем 423 человека», - сказал он.

Сергей Полуцыган добавил, что мужчины, которые будут призваны на срочную службу, не будут направляться в зону АТО.

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось