На Днепропетровщине разработали первую электронную судебную услугу

29.07.2016 13:32

Подать ходатайство или пояснение в производстве, открытом Высшим хозяйственным судом Украины, теперь можно в режиме онлайн. На Днепропетровщине разработали первую электронную услугу для судебной ветви власти. Планируется, что такой подход позволит не только ускорить и упростить процедуру представления дополнительных документов, но и сделает работу суда более открытой и понятной для людей.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

«Еще вчера, чтобы подать документы в Высший хозяйственный суд, необходимо было ехать в Киев. Люди из разных уголков страны тратили свое время и деньги, чтобы добраться до столицы и вернуться домой. Наша услуга исключает эти неудобства. Теперь, чтобы добавить к делу пояснения или дополнения, достаточно сделать всего несколько кликов», - отметил советник председателя Днепропетровской ОГА, координатор проекта iGov Дмитрий Дубилет.

Услугу запустили сразу для жителей всех регионов. Воспользоваться ею можно из любой точки планеты. Достаточно иметь необходимые документы в электронном виде и доступ к сети Интернет.

Процедура проста. Необходимо пройти авторизацию на сайте igov.org.ua, внести данные о лице, которое подает документы и об участнике судебного процесса, загрузить нужные документы. После этого останется заверить обращение электронной цифровой подписью.

Контролировать обработку документов в суде помогут сообщения, которые будут автоматически поступать на указанный номер телефона и на адрес электронной почты заявителя.

Перевод судебных услуг в электронный формат будет происходить постепенно. Те люди, которые хотят подавать документы по старой схеме, могут сделать это в Высшем хозяйственном суде в Киеве. 

Для жителей Днепропетровщины на портале госуслуг iGov доступны 211 сервисов. Специалисты работают над внедрением еще 39.

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю