На Днепропетровщине раненого бойца «Днепр-1» называют фашистом

13.10.2014 10:36

В городе Вольногорске (Днепропетровская область) распространяют листовки с черным пиаром против кандидата в депутаты Артема Кравченко. Бывший боец АТО обвиняется в фашизме.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Как сообщалось ранее, Артем Кравченко стал единственным кандидатом, которого центральная избирательная комиссия зарегистрировала, когда тот находился на лечении в больнице. Из-за многочисленных ранений, полученных в зоне АТО в составе батальона «Днепр-1», Кравченко не мог появиться в ЦИК лично.

10 октября жители  Вольногорская получили в свои почтовые ящики листовки с черным пиаром против Артема Кравченко, кандидата-самовыдвиженца по избирательному округу №34 (Центр: село Царичанка. ОВО включает: города Вольногорск, Желтые Воды, Верхнеднепровский, Пятихатский, Царичанский районы).

Судя по всему, агитационная листовка, которую распространял кандидат, была пропущена через принтер, на изображение была нанесена надпись «Я фашист».

Кравченко заявляет, что авторы антиагитационного материала ему не известны, и недоброжелателей среди конкурентов достаточно.

Источник: ОПОРА

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю