На Днепропетровщине работают 13 официальных пляжей

23.06.2017 15:31

В Днепропетровской области принимают отдыхающих 13 официальных пляжей. Безопасно купаться можно, в частности, в Кривом Роге, Днепре, Никополе, Новомосковске.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

«Обычно люди гибнут на воде не по незнанию правил безопасности, а из-за пренебрежения ими, - рассказал начальник управления гражданской защиты ДнепрОГАСергей Коваленко. - Только 1% от общего количества погибших тонут на официальных пляжах, остальные - на диких».

Из 13 официальных пляжей области по три открыты в Днепре и Кривом Роге, два -в Верхнеднепровском районе, по одному - в Никополе, Новомосковске, Павлограде, Каменском и Зеленодольске.

«Пляжи готовим к сезону еще с весны. Водолазы обязательно проводят обследование дна, проверяют, достаточная ли глубина водоема и неслишком ли сильное течение», - пояснил Сергей Коваленко.

В преддверии лета на официальном пляже также берут пробы воды - эту процедуру повторяют и в течение сезона. Весь купальный сезон там дежурят спасатели.

С начала лета в Днепропетровской области утонуло восемь человек, пять из них - дети. Все они погибли на неофициальных пляжах.

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось