На Днепропетровщине проверяют пригородных перевозчиков

12.12.2016 11:06

Нарушение графика движения и скоростного режима, слишком много пассажиров в салоне, невежливые водители. Это еще не полный список нареканий жителей области на водителей общественного транспорта. Рейсы пригородных маршрутов, на которые жалуются больше всего, проверяет специальная комиссия при ДнепрОГА. Акцент делают на безопасность и комфорт пассажиров. Со злостными нарушителями будут разрывать договоры.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

От Подгородного до Днепра курсируют маршрутки №238 и 244. Местные жители жалуются на перевозчиков. Мол, водители не соблюдают скоростной режим и отказывают льготникам в бесплатном проезде.

«Они не ездят, а ползают. Километр - чуть ли не за 15 минут. Моя жена сказала, что не будет ездить на маршрутке и платить за проезд, ведь до работы быстрее дойдет пешком. Водители еще и льготникам отказывают, даже когда салон пустой или там одна молодежь», - поделился житель Подгородного.

Это подтверждают и общественные активисты. Говорят: небольшие спринтеры ездят перегруженными. Но и это еще не все.

«У нас была договоренность с перевозчиками: учеников в школьное время отвозить бесплатно. При этом водители не стесняются с совсем маленьких детей брать плату в полном объеме. Если ребенок не платит, его высаживают прямо на дороге», - рассказал общественный активист Александр Зеленый.

Все жалобы местных жителей проверяет специальная комиссия из представителей общественности, Укртрансбезопасности и ДнепрОГА. Изучают документы, проверяют техническое состояние машины, следят, соблюдают ли водители график. Во время проверки комиссия выявила нарушения: просроченные огнетушители и лекарства в аптечке, отсутствие наглядной информации о графике движения, большее, чем в техпаспорте, количество мест в маршрутке, посадка пассажиров не на остановке, а посреди дороги. На устранение недостатков дают неделю, потом - повторная инспекция. Такие проверки проводятся на всех пригородных маршрутах области, на которые больше всего жалуются пассажиры.

На Днепропетровщине более 200 пригородных и 240 междугородных маршрутов. На них работает более 800 машин.

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України звернулася до Міністра охорони здоров’я України щодо вирішення ситуації в містах із вкрай незадовільним рівнем забезпеченості цільовими коштами на заробітну плату, лікування хворих на цукровий діабет І типу та хронічну ниркову недостатність. Ця проблема багаторазово порушувалася у зверненнях громад до Асоціації міст України.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее

За оперативними даними у поточному році фізичним особам – власникам об'єктів нерухомості сформовано близько 377 тис. податкових повідомлень-рішень з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 23 тис. більше аналогічного періоду минулого року.

До сплати визначено податку на загальну суму понад 397 млн грн, що більше аналогічного періоду минулого року на 134 млн грн.

Про це повідомив начальник відділу адміністрування податку на нерухоме майно фізичних осіб, відмінне від земельної ділянки, Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Володимир Гуцуляк.

За його словами, найбільші суми нарахувань податку обліковуються по ГУ ДФС у Дніпропетровській – 56 млн грн, Київській – 52 млн грн, Львівській – 28 млн грн, Донецькій – 25 млн грн областях та м. Києві – 32 млн гривень.

Станом на 10 квітня  поточного року громадянами вже сплачено до місцевих бюджетів 107 млн грн. податку на нерухомість, що більше аналогічного періоду минулого року на 45 млн гривень.

«Нагадаю, що фізичними особами податок сплачується протягом 60 днів з моменту вручення податкового повідомлення-рішення», – зазначив Володимир Гуцуляк.

Посадовець також нагадав, що цього року податок на нерухомість платники сплачують за 2018 рік за ставками, які були законодавчо визначені у цей період.

Так, податок нараховується на загальну площу об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток. Ставки податку встановлювалися рішеннями місцевих рад.

При цьому пільгові розміри майна, на які не застосовується ставка податку, складають:

для квартири/квартир незалежно від їх кількості - 60 кв. метрів;

для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - 120 кв. метрів;

для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - 180 кв. метрів.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет