На Днепропетровщине приняли новый «сухой» закон

25.02.2017 10:28

В Каменском (Днепродзержинске) принят новый «сухой закон». Ежедневная продажа алкоголя на территории города будет ограничена с 22.00 до 8.00. Запрет был одобрен 24 февраля на 14-й сессии горсовета.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 5692.com.ua.

В документе также приводится список 142 предпринимателей, имеющих право торговать алкогольными напитками и на которых распространится действие запрета. Напомним, что предыдущее решение горсовета об ограничении времени торговли спиртным, вступившее в силу 22 июня 2016 года, постановлением Заводского райсуда города было признано противоправным - местные органы власти не вправе устанавливать подобные запреты. Это произошло 7 октября прошлого года, но «сухой закон» продолжал действовать, так как горсовет подал апелляцию. Точка в алкогольном вопросе была поставлена 6 февраля 2017 года. Запрет на реализацию спиртного с 21.00 до 8.00 был окончательно снят решением апелляционной инстанции. В горсовете оперативно зарегистрировали новый проект. Его текст был обнародован на сайте мэрии 13 февраля. Теперь составители решения предложили ограничить реализацию спиртного с 22.00 и до 8.00. Запрет на продажу алкоголя начнет действовать после публикации сегодняшнего решения в следующем номере коммунальной газеты мэрии.

При этом городской голова Андрей Белоусов отметил, что в Верховной Раде будет рассмотрен проект закона, согласно которому местным органам власти делегируют полномочия утверждать время продажи алкоголя. 

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Каменского
Подробнее
Комментарии
Гость
25.02.2017
я не понимаю. когда люди пьют по ночам и много...
Последние записи в блогах

Підрозділами ГУВБ упродовж  січня-квітня 2019 року вжито низку організаційних і практичних заходів, спрямованих на упередження, виявлення та припинення правопорушень у сфері службової діяльності працівників ДФС.

Протягом січня-квітня 2019 року за фактами вчинення посадовими особами органів доходів і зборів корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, органами досудового розслідування розпочато 84 кримінальні провадження, з них 53 – за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  внутрішньої безпеки, працівникам органів Державної фіскальної служби України оголошено 24 повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, 4 особи судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

Впродовж звітного періоду за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 33 адміністративні протоколи про скоєння корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією, за якими одну особу визнано винною у вчиненні адміністративних правопорушень.  

Для упередження правопорушень у сфері службової діяльності та порушень трудової дисципліни з боку працівників органів доходів і зборів підрозділами ГУВБ активізовано профілактичну роботу у розрізі як внутрішніх, так і зовнішніх комунікацій.

Важливе значення надається інформуванню громадськості про заходи, що вживаються Державною фіскальною службою у сфері протидії корупції.

 З цією метою, зокрема, на веб-порталі ДФС розміщується інформація про результати діяльності фіскальної служби у напрямі протидії корупції, у періодичних виданнях, на радіо та телебаченні опубліковуються і розміщуються статті та інші матеріали із зазначеної тематики.

 

Подробнее

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет