На Днепропетровщине помощник мэра уклоняется от мобилизации?

18.06.2015 19:19

Помощник мэра Днепродзержинска Станислава Сафронова Артур Круть продолжает уклоняться от мобилизации в украинскую армию.

Об этом «Кстати+» сообщил лидер городского Штаба национальной защиты Виталий Чернявский.

Как известно, прошлым летом представитель военкомата пытался вручить Артуру Крутю повестку, но тот попросту сбежал через черный ход здания городского управления милиции, возле которого происходило вручение повестки. После этого работник военкомата составил Акт об отказе получения повестки, на основании которого Днепровским райотделом милиции против Крутя было возбуждено уголовное дело за уклонение от призыва, номер дела 12014040790001644. 

Читайте также: Чего ждать жителям Днепропетровщины от шестой волны мобилизации

Как велось это дело – неясно, однако сегодня, по словам Чернявского, стало известно, что дело против Крутя милиция закрыла. В настоящее время Виталий Чернявский как руководитель Штаба национальной защиты и как помощник народного депутата Украины Александра Дубинина намерен официально обратиться в милицию и прокуратуру с требованием объяснить, по какой причине закрыто уголовное дело и почему человек, уклоняющийся от мобилизации, так и не привлечен к отвественности.

- Особо возмущает то, что господин помощник мэра еще с 9 Мая ездит на машине с надписью на заднем стекле «Спасибо деду за победу!». Деда он благодарит за защиту Родины, а сам защищать страну не хочет! – возмущается Виталий Чернявский.

Читайте также: "Пропавший" Величко будет баллотироваться в одном округе с Корбаном

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю