На Днепропетровщине появился догхантер-живодер

25.01.2017 10:31

Представители зоозащитных организаций Павлограда заявляют, что в городе появился догхантер-живодер, который убивает и потрошит собак, оставляя их трупы в людных местах.

Об этом пишет Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на сообщения павлоградцев с оцсетях.

«Бродячие собаки у нас уже были давно. А вот живодеров не было. Или они тщательно скрывали свои деяния.  Сейчас не скрывают и даже выставляют напоказ. Несколько случаев в Павлограде.  Потрошат собак и оставляют на обозрение прохожим. И детям в том числе. 

Да, я тоже против того, чтобы собаки были бродячими, сбивались в стаи и нападали на людей. Да, я тоже считаю их источником опасности и переносчиками инфекций. И да, я считаю проблему надо решать! Безотлагательно и цивилизованно. Но не так!

У нас появился свой догхантер!

И мы должны понимать, что человек, цинично выставивший убийство живого существа напоказ, не только неадекватен, но и социально опасен! Ведь кто знает, какие еще в его психике присутствуют отклонения», - рассказала местная жительница Татьяна Найда.

Комментарии
Догхантер
31.01.2017
Догхантеры не потрошат собак, вы что-то перепутали
коты
29.01.2017
Позитивная новость :)
Иван Затевахин
28.01.2017
Бедные собачки на улице страдают от эпидемии туберкулёза, если у вас добрая душа полечите собачек при помощи простого рецепта: 10 таблеток Изониазида + 1 таблетка Метоклопрамида в куске ливерной колбасы, кормите собак этим лекарством и вам воздастся за вашу доброту, подробности на сайте ветеринаров-фтизиатров: http://vredy.site
ГерасимЪ
28.01.2017
Ну так это же хорошо, значит скоро бродячих собак в Павлограде не будет.
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю