На Днепропетровщине подрядчиков заставили заново ремонтировать дороги (ФОТО)

10.03.2016 17:15

По итогам работы специальной комиссии Днепропетровской облгосадминистрации, в области 7 подрядчиков будут переделывать часть ранее отремонтированных дорог.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу ОГА.

За год на Днепропетровщине отремонтировали около 2 млн. квадратных метров дорог. Специальная комиссия побывала уже в 8 городах и 3 районах, проверила 16 дорог. Есть замечания к 7 подрядчикам. Они повторно отремонтируют покрытия за свой счет. На это у них есть до трех месяцев

Дороги уже проверили в Кривом Роге, Днепропетровске, Синельниково, Павлограде, Орджоникидзе, Верховцево, Никополе, Вольногорске, а также Криничанском, Солонянском, Синельниковском районах.

Читайте также: В Днепропетровске на «тяп-ляп» ремонтируют дороги (ВИДЕО).

Есть замечания к ремонту покрытия по ул. Исполкомовской в Щорске Криничанского района, ул. Чапаева в Пропашном Солонянского района, ул. Сержанта Рзянкина в Кривом Роге, ул. Рабочей в Днепропетровске, ул. Полтавской в Павлограде, бульвару Мира в Вольногорске, ул. Победы в Синельниково.

Проверки продолжаются. В целом комиссия осмотрит около трех сотен дорог по всей области.

В этом году на Днепропетровщине планируют капитально отремонтировать 123 дороги.

Читайте также: В Днепропетровске в дождь ремонтируют дороги (ФОТО).

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю