На Днепропетровщине подрядчиков заставили заново ремонтировать дороги (ФОТО)

10.03.2016 17:15

По итогам работы специальной комиссии Днепропетровской облгосадминистрации, в области 7 подрядчиков будут переделывать часть ранее отремонтированных дорог.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу ОГА.

За год на Днепропетровщине отремонтировали около 2 млн. квадратных метров дорог. Специальная комиссия побывала уже в 8 городах и 3 районах, проверила 16 дорог. Есть замечания к 7 подрядчикам. Они повторно отремонтируют покрытия за свой счет. На это у них есть до трех месяцев

Дороги уже проверили в Кривом Роге, Днепропетровске, Синельниково, Павлограде, Орджоникидзе, Верховцево, Никополе, Вольногорске, а также Криничанском, Солонянском, Синельниковском районах.

Читайте также: В Днепропетровске на «тяп-ляп» ремонтируют дороги (ВИДЕО).

Есть замечания к ремонту покрытия по ул. Исполкомовской в Щорске Криничанского района, ул. Чапаева в Пропашном Солонянского района, ул. Сержанта Рзянкина в Кривом Роге, ул. Рабочей в Днепропетровске, ул. Полтавской в Павлограде, бульвару Мира в Вольногорске, ул. Победы в Синельниково.

Проверки продолжаются. В целом комиссия осмотрит около трех сотен дорог по всей области.

В этом году на Днепропетровщине планируют капитально отремонтировать 123 дороги.

Читайте также: В Днепропетровске в дождь ремонтируют дороги (ФОТО).

Комментарии
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу, що  ДФС України на офіційному веб-порталі за посиланням http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/383525.html станом на 10.07.2019 розміщено Єдиний державний реєстр суб'єктів господарювання, які отримали ліцензії на право виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, та місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним та за посиланням http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/383606.html розміщено Реєстр платників акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового станом на 11.07.2019.

 

 

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет