На Днепропетровщине перевозчиков-победителей выбрали онлайн

05.05.2016 16:28

На Днепропетровщине завершился конкурс перевозчиков. Претендентов на пригородные и междугородные маршруты выбирали в прямом эфире. Победителями стали 5 автопредприятий. Они будут работать на 7 направлениях.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

Конкурс проходил в два этапа. Во время первого, прошедшего 12 апреля, представители конкурсной комиссии открыли конверт с документами от 10 претендентов.

Далее члены комиссии проверяли все предоставленные бумаги, выезжали на автопредприятия, оценивали состояние транспорта, условия в ремзоне, работу механиков и медиков. За все начисляли баллы.

Сегодня состоялся второй этап. В прямом эфире открыли конверт, где указаны маршруты, на которые претендуют перевозчики. Из 10 предложенных направлений, автопредприятия предоставили документы на 7.

Направление «Днепропетровск-Подгородное» выиграло автопредприятие «Карлссон», «Марганец-Заря» - «Экспресс-логистик», «Павлоград-Васильевка» - «Севертранс», «Синельниково-Покровское» - «Зигфрид-М», «Днепропетровск-Новопавловка» - АТП «11205», «Павлоград-Терновка» - «Севертранс», «Днепропетровск-Юрьевка» - «Севертранс».

Теперь Днепропетровская ОГА заключит договоры с победителями конкурса. Работу на маршрутах они начнут уже в июне.

Новый конкурс по трем маршрутам, на которые в этот раз перевозчики документов не подали, объявят через 3-4 месяца.

Читайте также: Возле ОГА владелец общественного туалета строит дом на 24 этажа.

Комментарии
сеня
06.05.2016
Как можно давать 11205, полная разруха, нет нормального транспорта, посмотрите на 33, развалюхи одни. Что за комиссия такая))) ???
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю