На Днепропетровщине переселенцы предпочитают не работать, – Корбан

27.01.2015 13:10

Заместитель председателя Днепропетровской облгосадминистрации Геннадий Корбан на встрече с делегацией ЕС и ООН, прибывшей сегодня в Днепропетровск, сообщил, что в регионе в качестве переселенцев зарегистрированы 84 тысячи 23 человека, передают «Днепропетровск. Комментарии».

Из них - 61 % - это пенсионеры; 17% - дети до 18 лет и 22% - работоспособное население.

Однако, по словам заместителя губернатора, переселенцы предпочитают не работать. Он также отметил, что большинство, выевших на Днепропетровщину, составляют пожилые люди и женщины с детьми, а мужское население Донбасса предпочитает воевать.

Говоря о работе днепропетровских властей с переселенцами, Геннадий Корбан отметил, что основная задача – это размещение пребывающих на территории области, или расселение в других регионах. А также, помощь в открытии банковских счетов, на которые переселенцы получают помощь от государства и благотворительных организаций.

На сегодняшний день 53 тысячи переселенцев из Донбасса получают в Днепропетровской области пенсионную помощь, 5,5 тысячи – помощь на детей, 5 тысяч, находящихся на учете в органах соцзащиты, другие виды социальной помощи.

Напомним, сегодня в Днепропетровске еврокомиссар проконтролировал доставку помощи ЕС переселенцам. Также сообщалось, что Корбан распорядился трудоустраивать «здоровых мужчин» с Донбасса.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-заместитель председателя Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України передала до ДФС перелік підприємств, що не сплачують ПДФО та звернулася до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо забезпечення сплати податку на доходи фізичних осіб до відповідних бюджетів за фактичним місцем знаходження підприємств.

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат