На Днепропетровщине объявили эпидемию гриппа

07.12.2016 10:06

За последнюю неделю болезнь подкосила более 24 тысяч жителей области. 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

«За последнюю неделю простудой и гриппом в Днепропетровской области заболели более 24 тысяч человек. Это почти на 5 тысяч больше, чем в предыдущие семь дней, - отмечают в областном департаменте здравоохранения. - Эпидемиологический порог в области превышен. Медики работают в масках, во всех больницах открыли отдельные кабинеты для приема пациентов с повышенной температурой, посещение больных в стационарах ограничены».

Больше всего заболевших в Терновке, Новомосковске и Каменском, а также Днепровском, Павлоградском и Новомосковском районах. Почти 70% - дети. Отдельные школы и классы области уже на карантине.

В областном департаменте здравоохранения напоминают: заболели - оставайтесь дома и срочно вызывайте врача. Это может быть грипп. Нарушение постельного режима и самолечение может привести к осложнениям от болезни. В прошлом году они унесли жизни 16 человек.

Для профилактики гриппа избегайте многолюдных мест, не контактируйте с больными, убирайте помещение с дезинфицирующими средствами, регулярно проветривайте помещение, но избегайте сквозняков, тепло одевайтесь, мойте руки и лицо каждые 2-3 часа, полноценно питайтесь, больше отдыхайте и избегайте стрессов.

В прошлом году на Днепропетровщине простудой и гриппом заболели свыше 200 тысяч человек.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю