На Днепропетровщине на выборах зафиксировали факт подвоза избирателей, - нардеп

18.12.2016 20:41

18 декабря в пятнадцати объединенных громадах Днепропетровщины проходят выборы депутатов и глав сельских и поселковых советов. Наблюдатели отмечают, что в Варваровской громаде Юрьевского района действующий сельский голова Виктор Чепурной устроил подвоз своих избирателей. Народный депутат Дмитрий Колесников сообщил: «Между селами курсирует микроавтобус с львовскими номерами. Водитель громко сигналит, останавливаясь перед дворами, собирает людей. Представители УИК №120668 (село Варваровка) отказались составить акт по данному нарушению, сославшись на то, что якобы существует договор об организации подвоза. Однако показать договор отказались».

Об этом сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу Оппозиционного блока.

Народный депутат Дмитрий Колесников отметил: «По сообщению активистов, сам водитель микроавтобуса госномером ВС 8965 утверждает, что никого не подвозил. При этом члены участковой избирательной комиссии ссылаются на то, что о подвозе жителей из сел договаривались с фермерским хозяйством «Зоря»».

Напомним, 18 декабря 2016 года на Днепропетровщине проходят выборы в 11 районах (15 объединенных громадах): в Васильковском районе (Васильковская объединенная громада), Межевском - Новопавловская объединенная громада, Никопольском - Чкаловская объединенная громада, Покровском - Покровская, Великомихайловская, Маломихайловская объединенные громады, Пятихатском - Вишневская и Лиховская объединенные громады, Софиевском - Софиевская объединенная громада, Синельниковском - Раздорская объединенная громада, Томаковском - Томаковская объединенная громада, Царичанском - Царичанская объединенная громада, Широковском - Гречаноподовская и Новолатовская объединенные громады, Юрьевском - Варваровская объединенная громада.

Ранее, в Васильковке на Днепропетровщине была раскрыта схема фальсификации результатов голосования за сельского голову.  Наблюдателями было установлено, что на участке бюллетеней для голосования за поселкового олову фактически на 200 штук больше, чем указано в акте ТИК.

11 декабря на выборах в объединенных громадах Криничанского района на Днепропетровщине люди выбрали депутатами 20 кандидатов, которых поддержал Оппозиционный Блок.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-губернатор Днепропетровской области,  заместитель председателя ДОО ПР, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Политическая партия "Оппозиционный блок"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

23 квітня, у Дніпрі, за  адресою: актова зала, КП «Південна Укргеологія», вул. Чернишевського, 11, пройде інформаційний день проекту «Малі міста – великі враження». Це буде своєрідне навчання, де фахівці розкажуть зацікавленим, як підготувати та правильно оформити свою ініціативу для участі у конкурсі. Зареєструватися на інформаційний день можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1FEKwDJEzSABrkCYhN6P77v2TBJB028_1y-P74YlHX3U/viewform?edit_requested=true

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее

За оперативними даними у поточному році фізичним особам – власникам об'єктів нерухомості сформовано близько 377 тис. податкових повідомлень-рішень з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 23 тис. більше аналогічного періоду минулого року.

До сплати визначено податку на загальну суму понад 397 млн грн, що більше аналогічного періоду минулого року на 134 млн грн.

Про це повідомив начальник відділу адміністрування податку на нерухоме майно фізичних осіб, відмінне від земельної ділянки, Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Володимир Гуцуляк.

За його словами, найбільші суми нарахувань податку обліковуються по ГУ ДФС у Дніпропетровській – 56 млн грн, Київській – 52 млн грн, Львівській – 28 млн грн, Донецькій – 25 млн грн областях та м. Києві – 32 млн гривень.

Станом на 10 квітня  поточного року громадянами вже сплачено до місцевих бюджетів 107 млн грн. податку на нерухомість, що більше аналогічного періоду минулого року на 45 млн гривень.

«Нагадаю, що фізичними особами податок сплачується протягом 60 днів з моменту вручення податкового повідомлення-рішення», – зазначив Володимир Гуцуляк.

Посадовець також нагадав, що цього року податок на нерухомість платники сплачують за 2018 рік за ставками, які були законодавчо визначені у цей період.

Так, податок нараховується на загальну площу об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток. Ставки податку встановлювалися рішеннями місцевих рад.

При цьому пільгові розміри майна, на які не застосовується ставка податку, складають:

для квартири/квартир незалежно від їх кількості - 60 кв. метрів;

для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - 120 кв. метрів;

для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - 180 кв. метрів.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский