На Днепропетровщине мошенники зарабатывают на последствиях апрельской стихии

22.04.2017 08:42

Поступила информация, что в одном из сел Днепропетровской области, где уже три дня нет света, неизвестные ходили по дворам и за 250 грн со двора предлагали восстановить электроснабжение.

Об этом на странице сообщества "Электроснабжение Днепропетровской области" в Фейсбук написала пресс-секретарь ДТЭК Днепрооблэнерго Алла Гурова, сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"По рассказамочевидцев, это были никак не связанные с энергетиками люди, совершенно посторонние, без спецодежды и удостоверений, реально расчищали деревья и что-то там делали в сетях. Свет в скором времени действительно появился. Но его восстановили в рамках аварийных работ энергетики региона.

Есть предположение, что эти, не установленные пока личности, отслеживали работу энергетиков в районе (так как при социальном всплеске все вживую наблюдают за работой бригад и толпа всегда рядом) и зная, что линия отключена, создавали видимость работ по месту, возле домов людей, рассчитывая на их состояние отчаяния, или они - мошенники - попросту камикадзе! (у нас такой "заробiтчанiн" пару лет назад на опоре остался навсегда, за 100 грн.)

Сколько у энергетиков есть каналов коммуникаций - все задействованы в информировании. Если у наших подписчиков есть такая возможность - проинформируте тех, кто без телефонной и интернет-связи - аварийно-восстановительные бригады облэнерго делают все возможное, чтобы как можно скорее вернуть свет в дома. Бесплатно! Не поддавайтесь на влияние мошенников. Будьте терпимы в ситуации форс-мажора!", - написала она.

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет