На Днепропетровщине мажоритарщики от БПП – прогрессивные патриоты, - Денисенко

16.10.2014 16:57

Один из руководителей Днепропетровской областной организации «Правый сектор» Андрей Денисенко в эфире 9 телеканала заявил, что идет на выборы в команде Блока Порошенко, чтобы доносить главе государства реальную ситуацию в регионе, требования общественных активистов, и не дать возмозности реваншистам вернуться в Раду.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

«Я поддерживаю президента в главном, в желании достичь мира в Украине, сейчас это главная цель. Вместе с тем, ни для кого не секрет, что я являюсь активным участником общественно-политического и военного движения «Правый сектор». Я остаюсь при своих убеждениях и взглядах. При этом считаю, что консолидация всех патриотических сил вокруг президента является очень своевременной. Подитический лозунг «Час єднатись»созвучно моим мислям и внутренним ощущениям, не обходимо объединяться вокруг главнокомандующего. У общественных активистов, людей, которые боролис на Майдане, сей час есть претензии к кадровой политике президента, но мы видим, что она имеет положительную тенденцию к переменам. Сейчас я считаю болем конструктивным не становиться в оппозицию к президенту, а входить во взаимодействие и доносить главе государства настроения людей на местах, требования общества. Мы прекрасно знаем, как свита кружила Януковича и Ющенко. Вот сей час в окружении президента должны бать люди, которые будут доносить реальную ситуацию с фронта и регинов. Ведь сей час на местах намечаестя попытка реванша пятой колонны, потому людям нужно объединяться», - сказал политик.

Также Андрей Денисенко признает проблемой наличие в партийном списке Блока Порошенко «старих лиц», бывших нардепов, но «на Днепропетровских округах мажоритарщики от БПП – это абсолютно новые, прогрессивные патриоты с демократическими взглядами».

Как это повлияет на рейтинг:
Партия "Правый сектор"
Подробнее
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Марго
20.10.2014
Час ебнатись з коррупціонерами , зрадниками, ригами, та політичними повіями! Андрійко МОЛОДЕЦЬ.
Р.В.
19.10.2014
А Денисенко "новое лицо"? Да от его продажного фейса еще с прошлых выборов тошнит.
Воля
17.10.2014
Андрей, ты в своем уме? Это Куличенко новый прогрессивный патриот?
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат