На Днепропетровщине мажоритарщики от БПП – прогрессивные патриоты, - Денисенко

16.10.2014 16:57

Один из руководителей Днепропетровской областной организации «Правый сектор» Андрей Денисенко в эфире 9 телеканала заявил, что идет на выборы в команде Блока Порошенко, чтобы доносить главе государства реальную ситуацию в регионе, требования общественных активистов, и не дать возмозности реваншистам вернуться в Раду.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

«Я поддерживаю президента в главном, в желании достичь мира в Украине, сейчас это главная цель. Вместе с тем, ни для кого не секрет, что я являюсь активным участником общественно-политического и военного движения «Правый сектор». Я остаюсь при своих убеждениях и взглядах. При этом считаю, что консолидация всех патриотических сил вокруг президента является очень своевременной. Подитический лозунг «Час єднатись»созвучно моим мислям и внутренним ощущениям, не обходимо объединяться вокруг главнокомандующего. У общественных активистов, людей, которые боролис на Майдане, сей час есть претензии к кадровой политике президента, но мы видим, что она имеет положительную тенденцию к переменам. Сейчас я считаю болем конструктивным не становиться в оппозицию к президенту, а входить во взаимодействие и доносить главе государства настроения людей на местах, требования общества. Мы прекрасно знаем, как свита кружила Януковича и Ющенко. Вот сей час в окружении президента должны бать люди, которые будут доносить реальную ситуацию с фронта и регинов. Ведь сей час на местах намечаестя попытка реванша пятой колонны, потому людям нужно объединяться», - сказал политик.

Также Андрей Денисенко признает проблемой наличие в партийном списке Блока Порошенко «старих лиц», бывших нардепов, но «на Днепропетровских округах мажоритарщики от БПП – это абсолютно новые, прогрессивные патриоты с демократическими взглядами».

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Марго
20.10.2014
Час ебнатись з коррупціонерами , зрадниками, ригами, та політичними повіями! Андрійко МОЛОДЕЦЬ.
Р.В.
19.10.2014
А Денисенко "новое лицо"? Да от его продажного фейса еще с прошлых выборов тошнит.
Воля
17.10.2014
Андрей, ты в своем уме? Это Куличенко новый прогрессивный патриот?
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю