На Днепропетровщине люди ложились под машины из-за отключения газа (ФОТО)

05.07.2017 11:24

Во вторник, 4 июля, жители трех домов, которым «Горгаз» отключил газовое обеспечение, устроили акцию протеста. По словам жителей газ им отключили для того, чтобы установить на их дома газовые счетчики. Митингующие вышли на проезжую часть проспекта Свободы и улицы Кирпичной с плакатами «включите газ».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 5692.com.ua.

Всего среди активистов собралось 10 человек. Среди них жители трех домов – улицы Москворецкой, 13, Сачко, 16 и Алтайской, 31, которым газовщики отключили газ, по словам жильцов, в попытке установки газового счетчика. 

Жители подготовили плакаты и вышли с ними на проезжую часть, чтобы обратить внимание на беспредел «Горгаза». Невзирая на плохую погоду, митингующие передвигались вдоль пешеходного перехода, затрудняя движения транспорта и создавая пробки.

По словам жительницы улицы Москворецкой, 13, газовое снабжение их дому вместе с ул. Сачко, 16 отключили без предупреждения утром 4 июля:

-  Газовщики приехали без предупреждения и отключили нам газ. Хотели установить нам один газовый счетчик на два дома, почему тогда не поставить один счетчик на весь город?

По словам женщины в аварийной службе ей сообщили, что газ был отключен в связи с «утечкой», так же как и жителям Алтайской. Однако просто устранить утечку и вернуть газоснабжение газовщики не хотят – нужно также установить на дом счетчик. Также женщина сообщила, что в «Днепропетровскгазе» ей в приеме с начальником отказали, поэтому она оставила жалобу на Правительственной телефонной «горячей линии».

- Сейчас они делают маленькую акцию, показывая проблему, которая существует в городе, - прокомментировал ситуацию депутат горсовета Андрей Иванченко, - Однако скоро в городе может быть большой конфликт.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Гібридна війна проти України нині шириться у напрямках які визначені Кремлем та його союзниками, з орденських та окультних структур з-за кордону, як приорітетні. Це напрямки у яких беззаперечний вплив мала б мати лишень українська держава.

Ці напрямки стають метою ворожих інформаційних атак, як і їх суспільні механізми, що донедавна були віддаленими від глобальної політики та самого поняття війни. До них відноситься системи формування колективної свідомості українців, українського національного менталітету.  

В житті країни це сфери національної культури, краєзнавства, туризму, патріотичного виховання молоді, історичної науки.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет