На Днепропетровщине люди ложились под машины из-за отключения газа (ФОТО)

05.07.2017 11:24

Во вторник, 4 июля, жители трех домов, которым «Горгаз» отключил газовое обеспечение, устроили акцию протеста. По словам жителей газ им отключили для того, чтобы установить на их дома газовые счетчики. Митингующие вышли на проезжую часть проспекта Свободы и улицы Кирпичной с плакатами «включите газ».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 5692.com.ua.

Всего среди активистов собралось 10 человек. Среди них жители трех домов – улицы Москворецкой, 13, Сачко, 16 и Алтайской, 31, которым газовщики отключили газ, по словам жильцов, в попытке установки газового счетчика. 

Жители подготовили плакаты и вышли с ними на проезжую часть, чтобы обратить внимание на беспредел «Горгаза». Невзирая на плохую погоду, митингующие передвигались вдоль пешеходного перехода, затрудняя движения транспорта и создавая пробки.

По словам жительницы улицы Москворецкой, 13, газовое снабжение их дому вместе с ул. Сачко, 16 отключили без предупреждения утром 4 июля:

-  Газовщики приехали без предупреждения и отключили нам газ. Хотели установить нам один газовый счетчик на два дома, почему тогда не поставить один счетчик на весь город?

По словам женщины в аварийной службе ей сообщили, что газ был отключен в связи с «утечкой», так же как и жителям Алтайской. Однако просто устранить утечку и вернуть газоснабжение газовщики не хотят – нужно также установить на дом счетчик. Также женщина сообщила, что в «Днепропетровскгазе» ей в приеме с начальником отказали, поэтому она оставила жалобу на Правительственной телефонной «горячей линии».

- Сейчас они делают маленькую акцию, показывая проблему, которая существует в городе, - прокомментировал ситуацию депутат горсовета Андрей Иванченко, - Однако скоро в городе может быть большой конфликт.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Олег Ляшко дотримав слово, яке дав працівникам «Облавтодору» на Дніпропетровщині, що виб’є з уряду їхні борги по зарплаті. Про те, що дорожники вже 4 місяці не отримують чесно зароблені гроші, вони розповіли політику напередодні під час його візиту в область. Народний депутат вже наступного дня у парламенті поставив це питання руба перед прем’єр-міністром.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее

Протягом січня – лютого 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 218 кримінальних проваджень, з яких 65 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 33, із яких до суду скеровано 19 кримінальних проваджень, в тому числі: 13 – з обвинувальним актом, а 6 – для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Крім того, за 2 місяці поточного року за підслідністю направлено 11 кримінальних проваджень, 18 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж двох місяців 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 39 млн 117 тис. гривень.

Подробнее

«З січня по лютий 2019 року органами ДФС на Дніпропетровщині забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 17 млрд 237,2 млн грн, що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 3 млрд 250,6 млн грн, або на 23,2%», - повідомила очільник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом двох місяців поточного року спрямовано 12 млрд 565 млн грн (в тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 3 млрд 666,7 млн грн), що на 2 млрд 262 млн грн (або на 22%) більше надходжень січня - лютого 2018 року.

До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками регіону сплачено 4 млрд 672,2 млн гривень. Це на 988,6 млн грн (або на 26,8%) більше фактичних надходжень двох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - лютому 2019 року в області зібрано 2 млрд 395 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 460 млн грн (або на 23,8%).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат