На Днепропетровщине люди из-за отключения воды пришли мыться к чиновникам (ВИДЕО)

27.04.2017 10:41

Жители сел Пещанка и Знаменковка, которые находятся в Новомосковском районе, из-за долгого отсутствия воды в своих кранах, устроили бессрочную акцию протеста. А перед митингом пришли помыться в кабинеты к чиновникам райгосадминистрации.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 9 канал.

В Новомосковской районной государственной администрации 26 апреля было мокро. Кое-где - лужи и пена от моющих средств. И так будет продолжаться, пока в селах не появится вода - уверяют активисты. Водоснабжение прекратили в пятницу. Никаких запасов крестьяне не делали - это произошло внезапно даже для представителей местной власти.

Руководство района утверждает, что воды нет из-за отключения света. А электроэнергии нет из-за долгов, которые достигли более 1 млн грн.

Чиновники говорят, что уже связались с энергетиками и пообещали им погасить долги. Но люди настроены решительно – пока воду не включат, будут мыться в РГА.

Комментарии
Представитель Песчанской ОТГ
27.04.2017
Вот так на Новомосковщине противостоят созданию объединенной громады, предусмотренной Преспективным планом Кабмина. При смешном долге Знаменовки и Песчанки 12 и 16 тысяч отключают именно их (имея общий долг более 1 млн.) . А чтоб не смели идти вопреки воли местного царя Нестеренка!
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування (далі – ПН/РК) в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) контролюючий орган протягом операційного дня надсилає (в електронній формі у текстовому форматі) в автоматичному режимі платнику ПДВ квитанцію про зупинення реєстрації ПН/РК. Така квитанція є підтвердженням зупинення такої реєстрації (п. 12 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року         № 117 зі змінами (далі – Порядок № 117)

У квитанції про зупинення реєстрації ПН/РК зазначаються, зокрема, пропозиція щодо надання платником ПДВ пояснень та копій документів, необхідних для прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН (п. 13 Порядку № 117).

Пунктом 16 Порядку № 117 передбачено, що письмові пояснення та копії документів, зазначених у п. 14 Порядку № 117, платник ПДВ подає до  ДФС України (далі – ДФС) в електронній формі засобами електронного зв’язку, визначеними ДФС.

Пояснення та копії документів подаються у вигляді Повідомлення про подання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрацію яких зупинено (далі – Повідомлення).

Чинним законодавством не передбачено виправлення помилок у Повідомленні.

При отриманні платником ПДВ квитанції про неприйняття документу, такий платник має право надіслати Повідомлення з правильними даними.

 

Подробнее

Заповнити анкету і взяти учать у проекті можуть активні жителі територіальних громад, члени громадських ініціатив, представники ОМС чи політичних сил, представники регіональних засобів масової інформації, підприємці тощо.

Подробнее

Єдиний в Україні науковий і вищий консультативний заклад з медико-соціальних питань людей з особливими потребами в Дніпрі, який має майже сторічний досвід успішної роботи, опинився під загрозою знищення через відсутність фінансування, а його працівники не отримують зарплату. Про це повідомив народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка під час брифінгу в парламенті.

Подробнее

Лідер Руху «Справедливість», кандидат у президенти Валентин Наливайченко наполягає на необхідності скасування можливості обрання запобіжного заходу у вигляді грошової застави для осіб, які підозрюються у корупційному злочині.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат