На Днепропетровщине к зиме готовят силовые структуры

26.09.2014 10:16

Заместитель губернатора Днепропетровской области Святослав Олийнык считает одной из наиболее важных задач, которые ставит перед собой руководство региона, подготовку силовых структур к зимнему периоду.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

«Летом мы комплектовали очень много воинских подразделений и частей добровольческих батальонов формой и необходимой экипировкой. Однако в период холодов их необходимо обеспечить еще и зимней одеждой и обувью, сменным бельем и носками, спальными мешками, термосами, техникой и горючим для обогрева личного состава », - отметил Святослав Олийнык.

Он рассказал, что расходы на обеспечение военных накануне зимы значительно возросли.

«Мы уже начали подготовку к зимнему периоду, и расходы растут на порядок, - отметил Святослав Олейник, - Поэтому мы просим Кабинет министров Украины безотлагательно поставить этот вопрос на повестку дня и выделить надлежащее финансирование».

Заместитель губернатора добавил, что жители Днепропетровщины постоянно передают теплые вещи солдатам и активно записываются в отряды самообороны.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет