На Днепропетровщине экс-регионал судится, чтобы очиститься от клеветы

19.01.2015 10:46

Экс-регионал, нардеп Артур Мартовицкий решил очистить свое имя от клеветы. 16 января в суде города Павлограда состоялось слушание по делу о защите его чести и достоинства.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

 Павлоградскому предпринимателю, председателю Кординационного совета патриотов Павлограда Геннадию Щербакову, который баллотировался в Верховную Раду минувшей осенью, предъявлено обвинение в распространении недостоверной информации.

Во время предвыборной кампании Щербаков в своей газете заявил, что народный депутат Артур Мартовицкий, как ставленник Партии Рината Ахметова, со времени Майдана, не голосовал ни за один закон, который бы содействовал продвижению страны путем реформ. В опубликованном материале говорится, что «депутат саботировал голосование за такие важные законы, как закон «О люстрации» и закон «О коррупции».

Если суд установит, что распространенная информация не соответствует действительности, то Геннадий Щербаков должен будет опровергнуть ее в 30 тысячах экземплярах своей газеты и уплатить 243 грн. истцу.

При этом от Мартовицкого суд получил материалы, свидетельствующие о том, что с 11 сентября 2014 г.он  в Партии регионов не состоит, а за законы «О люстрации» и «О коррупции» голосовал. Со своей стороны ответчик Щербаков предоставил справку из Верховной Рады Украины о результатах голосования народного депутата за 2014 г. и от своих слов не отказался.

Следующее судебное заседание назначили на 27 января, тогда же Фемиде предстоит установить - действительно ли Геннадий Щербаков оклеветал Артура Мартовицкого, досконально разобраться в этимологии слова «саботаж» и установить, есть ли признаки саботажа в работе народного избранника. А пока стороны попробуют достичь мирового соглашения. По материалам begemot.dp.ua.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю