На Днепропетровщине диабетики на 100% обеспечены бесплатными инсулинами

15.11.2016 16:14

Каждый десятый житель Днепропетровщины болен сахарным диабетом. Сейчас на учете более 100 тысяч жителей региона. Жизнь 19,5 тысяч из них напрямую зависят от регулярного ввода инсулина. В Днепропетровской области для каждого инсулинозависимого эта процедура бесплатная. На приобретение препаратов выделяют средства из областного бюджета. 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

«Все инсулинозависимые жители Днепропетровщины получают этот препарат бесплатно у эндокринолога по месту жительства. Мы не выделяем детей, мужчин или женщин. Получают бесплатно инсулин в регионе и переселенцы из Донбасса и Крыма. Лекарства есть для всех. В этом году за счет областного бюджета уже приобрели препарат на 57,3 млн. грн., еще на более чем 22 млн. грн. уже заключили соглашения на поставку. И это не последняя в этом году закупка инсулина», - отметила главный эндокринолог области Екатерина Маляр.

19,5 тысяч жителей Днепропетровщины получают бесплатный инсулин за счет областного бюджета. Бесплатно лечат в регионе и более 600 переселенцев.

Помощь таким больным оказывают в 76 амбулаторных кабинетах, 7 стационарах для взрослых и 2 детских стационарах. Работают на Днепропетровщине также профильные кабинеты и единственная в Украине школа-интернат для детей с диабетом.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю