На Днепропетровщине диабетики на 100% обеспечены бесплатными инсулинами

15.11.2016 16:14

Каждый десятый житель Днепропетровщины болен сахарным диабетом. Сейчас на учете более 100 тысяч жителей региона. Жизнь 19,5 тысяч из них напрямую зависят от регулярного ввода инсулина. В Днепропетровской области для каждого инсулинозависимого эта процедура бесплатная. На приобретение препаратов выделяют средства из областного бюджета. 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

«Все инсулинозависимые жители Днепропетровщины получают этот препарат бесплатно у эндокринолога по месту жительства. Мы не выделяем детей, мужчин или женщин. Получают бесплатно инсулин в регионе и переселенцы из Донбасса и Крыма. Лекарства есть для всех. В этом году за счет областного бюджета уже приобрели препарат на 57,3 млн. грн., еще на более чем 22 млн. грн. уже заключили соглашения на поставку. И это не последняя в этом году закупка инсулина», - отметила главный эндокринолог области Екатерина Маляр.

19,5 тысяч жителей Днепропетровщины получают бесплатный инсулин за счет областного бюджета. Бесплатно лечат в регионе и более 600 переселенцев.

Помощь таким больным оказывают в 76 амбулаторных кабинетах, 7 стационарах для взрослых и 2 детских стационарах. Работают на Днепропетровщине также профильные кабинеты и единственная в Украине школа-интернат для детей с диабетом.

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат