На Днепропетровщине депутат и замглавы РГА попались на крупной взятке (ФОТО)

25.09.2016 09:26

Сотрудники полиции взяли на «горячем» чиновника высокого ранга и депутата, которые требовали взятку 300 тыс. грн от фермера за выделение в собственность земельных участков площадью 80 гектаров.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу департамента защиты экономики ГУ НП в Днепропетровской области.

Оба – заместитель председателя Днепропетровской райгосадминистрации и депутат Днепровского районного – задержаны.

Читайте также: Выборы мэра в Днепропетровске стоили Корбану более $700 тыс, - ГПУ.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю