На Днепропетровщине чиновник «погорел» на елках

04.01.2017 11:46

Никопольской местной прокуратурой совместно с сотрудниками Управления защиты экономики в области и сотрудниками Национальной полиции в области разоблачен заместитель начальника одного из отделов - старший государственній инспектор по охране окружающей природной среды Государственной экологической инспекции в Днепропетровской области во время получения неправомерной выгоды (ч.3 ст.368 УК Украины).

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу прокуратурі в Днепропетровской области.

Установлено, что указанное лицо требовало от гражданки 10 тыс. грн неправомерной выгоды за предоставление возможности беспрепятственно осуществлять торговлю хвойными деревьями на территории г. Днепр и непривлечение женщины к административной ответственности.

3 января 2017 года во время получения указанных денег чиновник был разоблачен правоохранителями.

Сейчас инспектору сообщено о подозрении в совершении указанного преступления, решается вопрос об избрании ему меры пресечения и отстранении от занимаемой должности.

Досудебное расследование продолжается.

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось