На Днепропетровщине «УДАР» будет выдвигать своих кандидатов в мэры

09.12.2014 12:20

Председатель Днепропетровской областной организации Политической партии «УДАР Виталия Кличко» Руслан Колесников заявил, что на будущих выборах мэра Днепропетровска политсила примет самостоятельное решение о поддержке кого-либо из кандидатов.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Впереди нас ждут местные выборы. Хочу подчеркнуть: Днепропетровская областная организация партии «УДАР Виталия Кличко» будет участвовать в них самостоятельно. Мы серьезно готовимся к выборам и проведем их на принципиально новом уровне. «УДАР» будет принимать самое активное участие в общественно-политической жизни региона.

Кроме того, наша политическая сила будет выдвигать, по мере возможности, своих кандидатов на должности городских голов. В Днепропетровске, например, на будущих выборах мэра «УДАР» примет самостоятельное решение о поддержке кого-либо из кандидатов», - сказал Руслан Колесников.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю