На Днепропетровщине БПП не противодействовал «Оппозиционному блоку», - Филатов

05.11.2014 11:02

Заместитель губернатора Днепропетровской области Борис Филатов заявил, что низкий результат Блока Порошенко по оюласти является большим парадоксом.

Об этом он заявил в интервью НВ, пишет Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Это очень большой парадокс. Давайте говорить не только о моем округе, а и обо всей Днепропетровской области. Допустим, я вам честно скажу, что мы помогали Диме Ярошу, организационно, медийно, но он честно взял свои 35%, честно. Как можно ответить себе на вопрос что на границе с Донецкой областью, в таком неоднородном районе Ярош набирает 35%, а Оппозиционный блок набирает те же 30%? Это же бред. Те же самые люди, которые голосовали за Яроша, проголосовали и за Оппозиционный блок? Я думаю этот феномен нужно изучать более предметно, но я хочу говорить о конкретных вещах.

Первое. У нас однозначно были задвоены штабы. И мы это не скрываем. Мы с самого начала в Администрации президента говорили о том, что давайте мы как-то определимся с кандидатурами вместе. Мы считаем, что есть более достойные люди, чем предлагает БПП. Но, к сожалению, нас не захотели услышать. Почему? Я причины сейчас не хочу называть.

Второе. Я считаю, что штаб Блока Петра Порошенко по области не вел никакой кампании связанной, с противодействием Оппозиционному блоку по партийным спискам. Все сконцентрировались на предвыборной кампании своих кандидатов. Блок Петра Порошенко занимался своими кандидатами, команда Игоря Коломойского занималась своими кандидатами, которые в том числе входили в Блок Петра Порошенко. Т.е. с самого начал ситуация была задвоенная», - заявил Филатов.

Читайте также: При попытке стать Януковичем некоторым уготована участь Ющенко, - Филатов

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка повідомив, що Міністерство фінансів планує до кінця лютого позичити значний об’єм коштів у валюті під гарантії Світового банку, а це означає, що влада прискореними темпами робить нові борги.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат