На Днепропетровщине вступили в силу новые социальные стандарты

04.05.2017 08:45
Начиная с мая, в связи с вступлением в силу постановления Кабмина №51 от 07.02.2017 на Днепропетровщине начали действовать новые социальные стандарты. Теперь правительство проиндексировало социальные выплаты (пенсии, прожиточный минимум) и связанные с ними начисления.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 5692.com.ua.

Теперь размер минимальной пенсии составит 1312 гривен (ранее минимальная пенсия составляла 1247 гривен.). Кроме того, все пенсии по возрасту, за исключением выплат для работающих пенсионеров, возрастут на 65 гривен.

Прожиточный минимум для детей до 18 лет также возраст. Теперь минимум составляет 1777 гривен (ранее размер «минимума» составлял 1689 гривен). Исходя из этого увеличивались и пенсия «по утрате кормильца».  Для расчета размера этой выплаты от прожиточного минимума на ребенка отнимают среднемесячный доход семьи на одного человека, а разницу одинокому родителю выплачивают ежемесячно. 

Читайте также: На Днепропетровщине вступили в силу новые нормы для получателей субсидии

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось