На Дніпропетровщині будуть створені бізнес-центри для переселенців

12.11.2014 15:57

З такою ініціативою виступить облдержадміністрація на найближчій сесії облради.

Про це заявив директор департаменту економічного розвитку ОДА Олег Кужман, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Бізнес-центр матиме необхідну оргтехніку та бухгалтерію, щоб підприємець-переселенець мав можливість продовжувати свою діяльність вже на території Дніпропетровщини. Також їм надаватимуться безкоштовні юридичні консультації та допомога у реєстрації підприємств.

«Сьогодні бізнесменам-переселенцям важко, тому що на Донбасі залишилися їх трудові колективи та основні кошти. Їх необхідно підтримати, надати певні пільги. Ми створимо на Дніпропетровщині умови, щоб ці розумні та активні люди залишалися у нас, працювали на благо нашого регіону та сплачували тут податки», - зазначив Олег Кужман.

Читайте також: Дніпропетровщина готується взимку прийняти в кілька разів більше переселенців з Донбасу

Також він розповів, що наразі активно ведуться переговори з регіональними підприємствами щодо виділення приміщень для потужностей переселенців-підприємців.

«Сьогодні в регіоні вже зареєструвалося більше 2 тис суб'єктівпідприємницькоїдіяльності, щопереїхалидо Дніпропетровської області. Вониготовівідкритивиробництвонабазііснуючихпідприємств. Ми заразпрацюємозкількомаорганізаціями, якіне використовуютьпевніплощі, для того, щоб підприємцізДонецької таЛуганськоїобластей могли продовжити тут свій бізнес. Наразі вже є пропозиції перенести на територію області виробництвометалопластиковихвиробів, промисловихвиробів, групитоварівхарчової тапереробноїпромисловості», - додав Олег Кужман.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, первый заместитель председателя ОГА
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що право на податкову соціальну пільгу мають громадяни, які працюють неповний робочий день, та батьки з двома і більше дітьми. 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю