На Дніпропетровщині археологи знайшли незвичний артефакт

12.09.2017 19:45

Під час розкопок у старовинному козацькому містечку Самарь, яке знаходиться на територіі селища Шевченка, археологи знайшли незвичний артефакт - тарілку із залишками їжї, вік якої понад 300 років.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на Depo.ua.

Начальник дніпровської експедиції археологічної служби України Інституту археології АН України Дмитро Тесленко розповів, що, окрім кісток тварин, уламків кераміки, люльок та інших знахідок, археологи знайшли зелене блюдо, у якому збереглися кісточки. 

За словами фахівця, знахідка датується першою половиною 17 століття.

Комментарии
Последние записи в блогах

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

У Верховній Раді створено нове міжфракційне об'єднання «Незалежність та розвиток», до якого увійшли депутати з БПП, «Народного фронту», «Опозиційного блоку», Радикальної партії, і групи Воля народу.

Про це заявив в середу на сесії голова парламенту Андрій Парубій. Очолив нову депутатську групу член фракції «Радикальної партії» Сергій Рибалка.

Подробнее

У Києві розпочалася дводенна франко-українсько-польська конференція з питань співробітництва між органами місцевого самоврядування на тему «Стратегія розвитку Східного партнерства 2020». Захід організовано Асоціацією міст України, Французькою асоціацією Ради європейських муніципалітетів, Міністерством закордонних справ Франції, Асоціацією польських міст та проектом PLATFORMA у співпраці з Посольством Франції в Україні. Конференція проходить в рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між АМУ, Французькою асоціацією Ради європейських муніципалітетів та регіонів і Асоціацією польських міст.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет