На 6 июля днепрянам рекомендовали сделать запасы воды

05.07.2017 10:07

В пятницу, 6 июля, в некоторых района города будет ограничено или вовсе прекращено водоснабжение. Причиной этого является проведение ремонтных работ на водопроводе.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу горсовета.

Так, 6 июля с 8.00 до 21.00 будет прекращено водоснабжения потребителей, расположенных по следующим адресам:

- ул. Гладкова, 3, 5, 7, 7А;

- пр. Богдана Хмельницкого (пр. Героев Сталинграда), 133Б.

В связи с проведением ремонтно-восстановительных работ на сети в общежитии воинской части по адресу ул. Сечевых Стрельцов, 147, 6 июля с 9-00 до 21-00 часов будет прекращено водоснабжение потребителей, расположенных по следующим адресам:

- ул. Александра Канского (Володарского) от дома № 107 до дома № 191;

- ул. Купянская, от дома № 1 до дома № 52;

- ул. Сечевых Стрельцов, от дома № 95 до дома № 145;

- пр. Богдана Хмельницкого, 25 (Государственная налоговая инспекция в Шевченковском районе)

- пр. Богдана Хмельницкого, 23А (общежитие «Днепропетровского базового медицинского колледжа »).

На время выполнения работ КП «Днепроводоканал» рекомендует создать необходимый запас питьевой воды жителям и потребителям указанных адресов.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет