На 6 июля днепрянам рекомендовали сделать запасы воды

05.07.2017 10:07

В пятницу, 6 июля, в некоторых района города будет ограничено или вовсе прекращено водоснабжение. Причиной этого является проведение ремонтных работ на водопроводе.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу горсовета.

Так, 6 июля с 8.00 до 21.00 будет прекращено водоснабжения потребителей, расположенных по следующим адресам:

- ул. Гладкова, 3, 5, 7, 7А;

- пр. Богдана Хмельницкого (пр. Героев Сталинграда), 133Б.

В связи с проведением ремонтно-восстановительных работ на сети в общежитии воинской части по адресу ул. Сечевых Стрельцов, 147, 6 июля с 9-00 до 21-00 часов будет прекращено водоснабжение потребителей, расположенных по следующим адресам:

- ул. Александра Канского (Володарского) от дома № 107 до дома № 191;

- ул. Купянская, от дома № 1 до дома № 52;

- ул. Сечевых Стрельцов, от дома № 95 до дома № 145;

- пр. Богдана Хмельницкого, 25 (Государственная налоговая инспекция в Шевченковском районе)

- пр. Богдана Хмельницкого, 23А (общежитие «Днепропетровского базового медицинского колледжа »).

На время выполнения работ КП «Днепроводоканал» рекомендует создать необходимый запас питьевой воды жителям и потребителям указанных адресов.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось