На 4 криворожских округа приходится 70% отказов ЦИКа по области, - Жолудев

30.09.2014 14:07

Исполнительный директор Днепропетровского областного отделения ВОО «Комитет избирателей Украины» Станислав Жолудев сообщил, что в регионе львиная доля отказов в регистрации кандидатов приходится на криворожские округа.

Об этом он сообщил на пресс-конференции ИА «МОСТ ДНЕПР».

«На 4 криворожских округа приходится 70% всех отказов по Днепропетровской области. Во-первых большое количество кандидатов (около 16), именно по этим округам и соответственно больше всего отклонений», - сообщил он.

Также Станислав Жолудев добавил, что ло решению ЦИКа военнослужащие из зоны АТО будут голосовать в условиях сохранения секретности.

«Голосование будет проходить на обычных избирательных участках, либо же будут созданы отдельные специальные избирательные участки, там где из соображений безопасности, не будет возможности сформировать обычные избирательные участки. Это непосредственно в зоне до 60 км расстояния от условной границе антитеррористической операции. Порядок их голосования определен, но информация закрыта», - сообщил он.

Станислав Жолудев также отметил, что ситуация с крымчанами дублируется, как и на президентские выборы, т.е. в Херсонской области на приграничных территориях будут созданы избирательные участки, на которых будет возможность проголосовать по упрощенной процедуре.

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет