На 27-м округе кандидат от «Народного фронта» снялся в пользу Бориса Филатова

16.10.2014 15:53

Сегодня, 16 октября, кандидат по одномандатному избирательному округу №27 Вадим Моренец ( «Народный фронт») заключил политическое соглашение о поддержке на внеочередных выборах самовыдвиженца Бориса Филатова.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

«Кандидат по 27-му избирательному округу, представитель «Народного Фронта» Вадим Моренец поддержал мою кандидатуру на выборах в Верховную Раду Украины. Мы намерено делаем это публично. Сейчас на других округах активно идут соответствующие политические переговоры между демократическими партиями по поводу будущих выборов в Верховную Раду Украины. Каждая из партий-участников этих переговоров будет стремиться поддержать единого сильного кандидата, чтобы в Верховную Раду не прошли старые политические силы. Я искренне благодарен, что Вадим Моренец сделал с достоинством этот шаг», - заявил Борис Филатов во время подписания соглашения.

Таперь самовыдвиженец стал единым кандидатом от демократических си на своем избирательном округе.

Напомним, на Днепропетровщине 39 мажоритарщиков отказались от регистрации

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Ірина
16.10.2014
Це правильний крок, а то говорять всі партії, що демократичні і потрібно об"єднання, і при цьому кожна партія висуває свого кандидата, результат проходять зрадники нащої країни.
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю