Ми підтримуємо активність нашої екологічної громади, - Святослав Олійник

13.03.2015 17:43

Дніпропетровщина, як прифронтова область, багато зусиль віддає збереженню безпеки та допомозі АТО, проте питання екології тут не відходять на другий план. Обговорити вирішення важливих в цій сфері проблем на засіданні Громадської екологічної ради зібралися представники активних громадських рухів та об’єднань регіону. Зокрема, на питання присутніх відповів в.о. заступника губернатора Святослав Олійник.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу ОДА.

 «Незважаючи на військові проблеми, ми все одно зобов’язані в тих умовах, які у нас є, не забувати про інші аспекти життя. Ми підтримуємо активність нашої екологічної громади. Не втручаємося в роботу екологічної ради, а  співпрацюємо з нею і прагнемо спільного результату», - зазначив Святослав Олійник.

Учасники засідання обговорили проблем радіологічного контролю виробництва й обігу товарів, а також відходів на території Дніпропетровської області. Також торкнулися питань водогосподарської діяльності Запорізького енергокомплексу – йшлося про план реалізації намірів продовження терміну експлуатації двох блоків АЕС, будівництва нових і необхідності законодавчого обґрунтування зони спостереження.

Читайте также: Олейника просят проверить директора парка Шевченко в рамках борьбы с коррупцией

Крім того, в.о. директора департаменту екології та природничих ресурсів ОДА Руслан Стрілець окреслив план роботи департаменту на 2015 рік. Обговорювались і плани робіт на цей рік Дніпропетровського обласного управління лісового і мисливського господарства та Громадської екологічної ради при Дніпропетровській облдержадміністрації.

Нагадаємо, що Громадську екологічну раду при Дніпропетровській обласній державній адміністрації  було створено у 2014 році. Робота екоради направлена на поліпшення екологічної обстановки в області, на підвищення рівня екологічної освіти населення, виховання його екологічної свідомості і дбайливого відношення до навколишнього природного середовища.

Громадська екорада тісно взаємодіє з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, науковими і учбовими закладами, іншими організаціями, що впливають на стан навколишнього природного середовища і мають відношення до рішення екологічних проблем Дніпропетровської  області.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет