Ми беремо на себе питання забезпечення батальйонів, — Корбан

12.03.2015 21:29
41
Автор:

За 2 місяці цього року податкові органи Дніпропетровщини зібрали на понад 1 млрд більше податків, ніж за аналогічний період 2014 року.
Про це повідомив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації – керівник апарату Геннадій Корбан під час зустрічі із заступником Міністра закордонних справ Литовської Республіки Андрюсом Крівасом, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».
«Дніпропетровщина є бюджетоутворюючою областю. Незважаючи на всі навантаження, інфляцію, ми маємо зростання податкової бази. Наприклад, за 2 місяці цього року ми зібрали понад 1 млрд податків більше, ніж за аналогічний період 2014 року», — наголосив Геннадій Корбан.
Також під час зустрічі Геннадій Корбан зазначив, що Дніпропетровщина робить дуже багато для того, аби стримувати агресію Росії. І Литва є великим союзником у цьому.
«Ми беремо на себе питання забезпечення батальйонів. У нас створені фонди, куди люди жертвують гроші. Ми купуємо засоби захисту, формуємо аптечки по натовському формату, забезпечуємо бійців транспортом і багато іншого», — сказав він.
Крім того, Дніпропетровськ прийняв найбільшу кількість поранених, через лікарні міста пройшло близько 5 тис поранених. Також область прийняла на себе основне навантаження щодо переселенців. Наразі тут зареєстровано близько 84 тис переселенців, це більше 10% від загальної кількості по всій Україні.
Андрюс Крівас наголосив, що Литва надає всебічну допомогу Україні не лише з глибокої симпатії, а й заради себе та партнерів по ЄС. Адже сьогодні Україна захищає не тільки себе, а й всю європейську цивілізацію від грубої агресії.
«Сьогодні в Литві ми відзначаємо 25 річницю відновлення незалежності Литовської Республіки. Озираючись на той шлях, який ми пройшли, ми думаємо, що на критичних етапах цього шляху робили правильний вибір. В результаті ми є вільною демократичною країною, надійно вкоріненою у складі ЄС і НАТО. Ми готові ділитися досвідом, який накопичили на цьому шляху», — сказав він.