Музею им. Яворницкого передали ценный артефакт (ФОТО)

16.12.2016 11:09

Ценитель истории из с. Новоолександровка Валерий Белоус передал музею им. Яворницкого очень ценный артефакт – верхнюю часть статуи половецого воина.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу музея.

Сотрудники музея назвали эту находку небольшой сенсацией, а бывший хозяин рассказал, что отдает ее ученым, потому что принесла его семье кучу бед.

Читайте также: З’явилися подробиці про місце та час відкриття Парку тоталітарного періоду у Дніпрі

Комментарии
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось