Муниципальная полиция Днепра решила пойти по пути «Ревизора» (ФОТО)

08.11.2016 11:35

Комплексные проверки торговых площадок города, стихийных «рынков» и МАФов продолжаются. Проверку проводят инспекторы муниципальной полиции и департамента общественного порядка и гражданской защиты Днепровскогогородского совета.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу КП «Муниципальная полиция Днепра»

Так, за последнюю неделю составлено:

- 17 административных протоколов.

Изъято:

- 406 бутылок алкоголя;

- 602 бутылки пива;

- 42 литров суррогата;

- 24 литра алкоголя

- 336 бутылок слабоалкогольных напитков;

- 2 кега пива;

- 1543 пачки сигарет;

- 70 мобильных аксессуаров;

- 3 мобильных телефона;

Во время проверок выявлено, что во многих торговых киосках работа осуществляется с рядом нарушений. Так, например, в морозильных камерах для хранения мороженого, рядом с тем же мороженым лежат и котлеты, и фаршированный перец. Также в последние дни обнаружена и изъята партия просроченного пива.

Только за месяц рабочими группами выявлено около 50 мест продажи спиртных напитков. После тщательных проверок выявлено: часть - торгует суррогатом, часть - продает алкоголь из-под полы. Кто-то вообще торгует самогоном.

«Многие подобные забегаловки работают рядом с детскими садами и школами. Ежедневно дети проходят мимо «наливаек», постепенно привыкая к клиентам, которые утром поправляют здоровье. Поэтому мы беспощадно будем бороться с таким негативным явлением, как стихийная торговля, незаконные «будки» и «наливайки», - отметил директор КП «Муниципальная полиция» Кирилл Харахулах.

Согласно действующему законодательству, по результатам проверок принимается решение о немедленном демонтаже таких торговых киосков и МАФов. Следующие рейды по выявлению незаконной торговли алкоголем, работы стихийных «рынков» будут продолжаться и в дальнейшем.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Коли ми всередині нашої країни лаємо Петра Порошенка, це логічно), і навіть корисно :) Але коли наш Президент виступає на міжнародних заходах, представляючи нашу країну і захищаючи інтереси Держави, це зовсім інша справа. І тут вже не має значення, яке у нього прізвище, як і не має значення вся наша критика у його бік, яка лунає у межах України. Тому ми всі маємо стоячи аплодувати його сьогоднійшній промові, яка повністю відповідає вимогам та почуттям всіх українців!

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат