Муниципальная полиция Днепра обзавелась спецавто и формой (ФОТО)

29.09.2016 12:51

Фотограф Дмитрий Розмерица на своей странице в Фейсбук опубликовал фотографии новых автомобилей, а также экипировку сотрудников КП «Муниципальная полиция».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Как известно, решением сессии от 27 июля муниципальным полицейским передали 14 машин, в том числе и 5 Chevrolet Aveo. На этой же сессии городской голова Борис Филатов наконец-то добился от депутатов положительного решения относительно переименования «гвардии» в «полицию».

Читайте также: В Днепре «рассекретили» полномочия «Муниципальной полиции».

Комментарии
житель
29.09.2016
толк есть: патрульная полиция топливо прокатывает и ничего не знает, стихийки даже не могут разогнать, а муниципальники порядки наводят, барыг разгоняют. На набережной кто кальянщиков гонял? Муниципальная полиция, но не простая полиция, они только беседы проводят, от которых нет толка.
Дмитро
29.09.2016
Чим тягнути на себе ковдру краще додатково профінонсували простих поліцейських Дніпра ніж витрачати кошти на досить сумнеівну структуру, все в кращих традиціях Януковича, відмити кгроші першочергова задача
Федя
29.09.2016
А где Mitsubishi Outlander?
Макс
29.09.2016
Частная полиция, это хорошо! Только какой о неё правовой статус?!
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю