Москалец, Куприй и Шинкевич – лидеры по плагиату на 29 избирательном округе

20.10.2014 21:00

Интернет-издание «ГЛАВНОЕ» продолжает публикацию о программах кандидатов в народные депутаты от Днепропетровщины.

Напомним, мы основываемся на данных компании Promedia Consulting, которая представила системный анализ избирательных программ на предмет содержание плагиата и самоплагиата. Это позволило установить интересные факты и закономерности.

В этот раз рассматриваем программы мажоритарщиков по 29 округу.

Плагиатор №1 – кандидат от Радикальной партии Михаил Москалец, программа которого на 86% позаимствована из программы 2012 года Виктора Майорченко.

На втором месте – представитель «Блока Порошенко» Виталий Куприй, который на 68% повторяет президентскую программу Петра Порошенко 2014 года.

За ним следует представитель «Сильной Украины» Виктор Шинкевич, программа которого на 66% повторяет партийную программу 2014 года.

Экс-губернатор Днепропетровщины Николай Швец «поживился» тезисами у Константина Жеваго. 55% программы Николая Антоновича переписаны из программы Жеваго 2012 года.

Кандидат от «Оппозиционного блока» Татьяна Гребенюк на 41% использовала партийную программу 2014 года.

Депутат областного совета Анатолий Клименко от «Народного фронта» использовал 28% партийно программы 2014 года.

«Батькивщиновец» Николай Дзоз 20% программы переписал из программы 2012 года Александра Левицкого.

Кандидат от КПУ Вера Бордовская 14% своей программы «позаимствовала» из программы 2012 года Татьяны Дацко.

Самовыдвиженец Роман Москаленко всего лишь на 1 % использовал программу партии «Зеленая планета» 2014 года.

Полностью оригинальные программы – по 0% плагиата – всего лишь у двоих кандидатов. Это у представителя «Зеленой планеты» Александра Прокудина и днепропеторовского общественника Константина Писаревского.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю