Молодь Дніпропетровщини запрошують до конкурсу міні-грантів

30.08.2017 11:30
31
Автор:

Львівська освітня фундація оголошує конкурс міні-грантів на створення молодіжних платформ у селах та містечках України. Метою конкурсу є підтримка активної молоді, що здійснює систематичні зміни у своїй громаді, реалізовує соціальні, екологічні, освітні та культурні ініціативи.
Про це повідомляє інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на організаторів.
Як зазначається, цілями програми є: підтримка молодіжних ініціатив, спрямованих на соціальний, культурний і освітній розвиток сільських територій; підтримка молодіжних ініціатив, спрямованих на соціалізацію та залучення до життя громади дітей та підлітків сиріт, напівсиріт, тих, що опинились у складних життєвих обставинах; розвиток волонтерства в малих локальних громадах; налагодження співпраці між державою, церквою та громадським середовищем заради сталого розвитку громади; поширення ідеї створення мережі постійно діючих молодіжних волонтерських осередків.
Вимоги до проектів-учасників конкурсу грантів:
вік членів команди організаторів до 35 років;
організація працює у населеному пункті з населенням до 20 000 осіб.
залучення до проекту дітей та підлітків: сиріт, напівсиріт, тих, що опинились у складних життєвих обставинах;
співпраця з релігійними організаціями/церквами або місцевими священиками;
наявність юридично зареєстрованої громадської/благодійної організації;
наявність рахунку в банку;
тривалість проекту не менше 3 місяців.
Вимоги до проектної пропозиції:
У проектній заявці має бути чітко прописана програма діяльності платформи;
Грантодавець має із проектної пропозиції чітко розуміти, як буде працювати платформа після завершення проекту (з яких ресурсів буде фінансуватись, в яких напрямках працюватиме);
Максимальна сума міні-гранту — 20 000 грн. Дедлайн подачі заявок — 15 вересня 2017 року, 23:59 год. Грантову заявку можна завантажити тут, надсилайте грантові заявки на електронну скриньку volunteerproject.lef@gmail.com. Контакт: volunteerproject.lef@gmail.com, +38 093 48 67 406.