Мне парламент начинает нравится, а Кабмин расстраивает, - Евгений Удод

24.12.2014 09:56

Глава Днепропетровского облсовета Евгений Удод поделился впечатлениями от вчерашнего заседания Верховной Рады. По его словам, Кабмин очень много расходов закрепляет за регионами, не выделяя при этом денег.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»

«Удалось посмотреть вчерашнее заседание ВР.

Много эмоций самых разных. Попробую вычленить главное.

Через колено и партийной дисциплиной удержать депутатов уже не получается. Все вопросы обсуждаются бурно и местами очень качественно. Очень понравился Пинзеник, которому даже депутаты просили дать закончить выступление. Насмешили те, кто, придя с буфета, все равно дали те же 223 голоса за расширения полномочий РНБО. Удивила посредственность подготовки министров, у которых динамика ВВП отличается от данных мировых агентств. Очень интересная позиция Яценюка, который смотрел на депутатов слишком надменно. Да и многое другое.

В общем и целом, мне парламент начинает нравится.

А Кабмин расстроил по двум причинам: первая - это не бюджет, это домашнее задание на троечку. Второе - очень много расходов сбрасывают на регионы, не выделяя при этом денег. Типа, ну вы там, это... разберитесь.

И вот еще. Как написал в ФБ один из нардепов, на содержание аппарата Винницкой области выделено на 15% больше денег, чем в Днепропетровской. Он возмутился, а я считаю, что мы тут экономить научились, а остальные еще, видать, нет», - заявил Удод.

Читайте также: В Днепропетровске снова ищут свидетелей событий 26 января возле ОГА (ФОТО)

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю