Мэрия Днепра обжалует отмену переименования улицы Героев Сталинграда

03.11.2017 17:30

Днепровский городской совет заявляет, что собирается обжаловать решение Бабушкинского районного суда, который отменил распоряжение городского головы о переименовании в рамках декоммунизации улицы Героев Сталинграда в проспект Богдана Хмельницкого.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на«Радіо Свобода».

Как сообщили в горсовете, есть несколько вариантов выхода из ситуации, в том числе апелляционное обжалование, а вот возвращение улице старого названия - Героев Сталинграда - невозможно.

Полный текст судебного решения должен быть обнародован в течение двух недель.

Ранее Бабушкинский районный суд Днепра удовлетворил иск депутата в горсовете Днепра Александра Сироты к прежней и. о. городского головы Галине Булавке о переименовании улицы Героев Сталинграда в проспект Богдана Хмельницкого, отменив переименования. Сообщалось, что Сирота подал в суд на Булавку еще в марте 2016 года. По мнению истца, название улицы не попадало под действие закона о декоммунизации, ведь «никак не связано ни с коммунистическим режимом, ни с именем Сталина», а данное «в честь жертв Сталинградской битвы».

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Павло
06.11.2017
Так те люди никогда и ничего не хотят. А на счет "толково объяснили" так это шутка?. Мутит Сирота что-то, вот "красная" пена и поднялась.
phil74
05.11.2017
козлы вам люди толково объяснили что они не хотят переименования
Последние записи в блогах

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее

Порядок внесення змін до ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» зі змінами і доповненнями у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання (у тому числі іноземному суб’єкту господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) та/або зміною типу акціонерного товариства), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю