Мэрия Днепра обжалует отмену переименования улицы Героев Сталинграда

03.11.2017 17:30

Днепровский городской совет заявляет, что собирается обжаловать решение Бабушкинского районного суда, который отменил распоряжение городского головы о переименовании в рамках декоммунизации улицы Героев Сталинграда в проспект Богдана Хмельницкого.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на«Радіо Свобода».

Как сообщили в горсовете, есть несколько вариантов выхода из ситуации, в том числе апелляционное обжалование, а вот возвращение улице старого названия - Героев Сталинграда - невозможно.

Полный текст судебного решения должен быть обнародован в течение двух недель.

Ранее Бабушкинский районный суд Днепра удовлетворил иск депутата в горсовете Днепра Александра Сироты к прежней и. о. городского головы Галине Булавке о переименовании улицы Героев Сталинграда в проспект Богдана Хмельницкого, отменив переименования. Сообщалось, что Сирота подал в суд на Булавку еще в марте 2016 года. По мнению истца, название улицы не попадало под действие закона о декоммунизации, ведь «никак не связано ни с коммунистическим режимом, ни с именем Сталина», а данное «в честь жертв Сталинградской битвы».

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Павло
06.11.2017
Так те люди никогда и ничего не хотят. А на счет "толково объяснили" так это шутка?. Мутит Сирота что-то, вот "красная" пена и поднялась.
phil74
05.11.2017
козлы вам люди толково объяснили что они не хотят переименования
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет