Мэрия Днепра обжалует отмену переименования улицы Героев Сталинграда

03.11.2017 17:30

Днепровский городской совет заявляет, что собирается обжаловать решение Бабушкинского районного суда, который отменил распоряжение городского головы о переименовании в рамках декоммунизации улицы Героев Сталинграда в проспект Богдана Хмельницкого.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на«Радіо Свобода».

Как сообщили в горсовете, есть несколько вариантов выхода из ситуации, в том числе апелляционное обжалование, а вот возвращение улице старого названия - Героев Сталинграда - невозможно.

Полный текст судебного решения должен быть обнародован в течение двух недель.

Ранее Бабушкинский районный суд Днепра удовлетворил иск депутата в горсовете Днепра Александра Сироты к прежней и. о. городского головы Галине Булавке о переименовании улицы Героев Сталинграда в проспект Богдана Хмельницкого, отменив переименования. Сообщалось, что Сирота подал в суд на Булавку еще в марте 2016 года. По мнению истца, название улицы не попадало под действие закона о декоммунизации, ведь «никак не связано ни с коммунистическим режимом, ни с именем Сталина», а данное «в честь жертв Сталинградской битвы».

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Павло
06.11.2017
Так те люди никогда и ничего не хотят. А на счет "толково объяснили" так это шутка?. Мутит Сирота что-то, вот "красная" пена и поднялась.
phil74
05.11.2017
козлы вам люди толково объяснили что они не хотят переименования
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю