Мэр делит депутатов на своих и чужих, - Староскольцева

28.10.2016 10:10

Депутат Днепровского горсовета Анастасия Староскольцева считает, что мэр Борис Филатов «делит депутатов на своих и чужих и в ручном режиме решает, кому дать пряник, а кому нет».

Об этом она написала на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Следуя логике городского головы, надо и его наказать, еще и как. Во-первых, господин мэр не пришел на последнюю сессию. Во-вторых, не явился на заседание исполкома. И в первом, и во втором случае он понимал, что может быть жарко. А когда жарко - мэр не приходит - ему не комфортно. А если не комфортно, то можно сорваться, и вся сущность, которую мы видим в ФБ - вылезет наружу, прямо при СМИ.

А теперь по сути:

- депутаты зарплату не получают. Поэтому тезис о том, что мэр «заморит нерадивых депутатов голодом», странен;

- депутатские деньги выделяют на решение проблем округа. Проблем не стало меньше с приходом нового мэра. Мэр не имеет отношения к этим деньгам, это не его зона компетенции. Поэтому почему мэр говорит, что депутаты от него не получат деньги - тоже не логично;

- как мэр будет определять, забыл депутат о своем округе или нет, тоже вопрос. Хотелось бы услышать критерии.

По поводу моего округа. Если деньги на решение проблем выделят не в этом году, значит, выделят в следующем. Почему так происходит? Мне объяснить это избирателям будет не сложно: потому что мэр делит депутатов на своих и чужих и в ручном режиме решает, кому дать пряник, а кому нет», - написала она.

Читайте также: Филатов назвал депутатов «тварями» и заявил, что не даст им денег.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю