Мэр Днепра раскритиковал работу депутатов горсовета

20.07.2017 13:15

Городской голова Борис Филатов заявил, что ряд депутатов горсовета не заслужили каникулы из-за своей пассивности в работе.

Об этом мэр рассказал в эфире программы «Грани» сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«На каникулы уходят депутаты, а не городской голова. Но для меня это будут каникулы, я от них (депутатов – прим. ред.) устал. Чем меньше мы с ними видимся, тем, наверное, лучше. Но если без шуток, то ряд депутатов не заслужили каникулы. Есть публика, которая записывает себя в оппозиционеры, но при этом входить в депутатские комиссии они считают ниже своего достоинства, в зале молчали как рыбки, но при этом в Фейсбуке все проклинают», – отметил Филатов.

Тем не менее, мэр завил, что любые разговоры о том, что горсовет не работает и большинство не поддерживает мэра – это злые языки, так как на сессии по вопросам повестки дня было около 40 голосов. А 23-я сессия оказалась рекордно короткой для Бориса Филатова.

«Я считаю ее знаковой, переломной. Можно работать конструктивно. Наверное даже те «горячие головы», которые считали, что будут жить местью, иллюзиями или интригами, на самом деле работают не против Филатова, а против города», – сказал мэр.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее

Порядок внесення змін до ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» зі змінами і доповненнями у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання (у тому числі іноземному суб’єкту господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) та/або зміною типу акціонерного товариства), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю