Мэр Днепра раскритиковал работу депутатов горсовета

20.07.2017 13:15

Городской голова Борис Филатов заявил, что ряд депутатов горсовета не заслужили каникулы из-за своей пассивности в работе.

Об этом мэр рассказал в эфире программы «Грани» сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«На каникулы уходят депутаты, а не городской голова. Но для меня это будут каникулы, я от них (депутатов – прим. ред.) устал. Чем меньше мы с ними видимся, тем, наверное, лучше. Но если без шуток, то ряд депутатов не заслужили каникулы. Есть публика, которая записывает себя в оппозиционеры, но при этом входить в депутатские комиссии они считают ниже своего достоинства, в зале молчали как рыбки, но при этом в Фейсбуке все проклинают», – отметил Филатов.

Тем не менее, мэр завил, что любые разговоры о том, что горсовет не работает и большинство не поддерживает мэра – это злые языки, так как на сессии по вопросам повестки дня было около 40 голосов. А 23-я сессия оказалась рекордно короткой для Бориса Филатова.

«Я считаю ее знаковой, переломной. Можно работать конструктивно. Наверное даже те «горячие головы», которые считали, что будут жить местью, иллюзиями или интригами, на самом деле работают не против Филатова, а против города», – сказал мэр.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось