Міськрада запрошує громадськість Дніпропетровська на суботник

27.03.2015 12:31

4 квітня у Дніпропетровську планується проведення загальноміського суботника.

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу міськради.

У зв’язку з цим в управлінні охорони навколишнього природного середовища Дніпропетровської міської ради звертаються до громадських організацій та мешканців міста долучитися до суботника – вийти у цей день і навести порядок у парках, скверах, прибережних зонах, майданчиках, прибудинкових територіях тощо.

Усіх, хто бажає долучитися до суботника просять звернутися до управління за телефоном 744-25-00 для  координації роботи тадля того, щоб визначати, які ділянки прибиратимуться, зазначають у самому управлінні.

   Загалом цьому року у місті планується проведення ще двох суботників – 25 квітня до Дня довкілля та 15 серпня до Дня Незалежності України. 

Читайте також: В Днепропетровске представитель «Правого сектора» займется коммуналкой

Комментарии
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю