Міністр інфраструктури приїхав в Дніпро в плацкарті (ФОТО)

27.07.2017 13:15

Міністр инфраструктури України Володимир Омелян без попередження проїхівся з Київа до Дніпра у плацкартному вагоні.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук, повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» .

«Наступного разу поїдемо плацкартом із новим очільником УЗ, аби дискусія була не скільки мільйонів зарплати він має отримати, а який сервіс отримують пасажири залізниці!

Як на мене, добра ідея, щоб чиновники їздили плацкартом, тоді реформи підуть швидше.

Вагони оглянув усі. Після ремонту, чисті.

З мінусів – волога білизна і нестерпна задуха на початку подорожі. Зате потім кондиціонери працювали, половина туалетів – навіть вакуумні. Шкода, що історії, як ми будемо подавати на перон охолоджені вагони влітку і теплі – взимку, так і залишилися казками.

На жаль, на вокзалах далі безлад, який нагадує ранній Шанхай, а не Європу чи хоча б Польщу.

Окрім того, що домовилися спільно з ГПУ навести порядок на УЗ, Генеральний прокурор повідомив про заплановані конфіскації додаткових коштів банди Януковича. Будемо разом добиватися, щоб частину з них віддали на оновлення рухомого пасажирського складу Укрзалізниці. Українці заслуговують на поїздки в сучасних комфортних умовах!», – зазначив міністр.

 

Комментарии
ты
27.07.2017
это, парень, ты еще в приличном поезде ехал,в 80-м. А ну-ка проедься в электричке Днепр-Геническ. И,желательно, с этим модным министром-рокером. И стоя. 5 часов. И с сумками. И,чтобы у каждого на руках по ребенку. А потом напишите роман-"Путешествие из Днепра в Геническ"
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось