Михаил Крапивко: "Правительство никогда не выполняло обещания"

14.12.2014 14:00

"Это не программа вообще. В ней нет контрольных точек: ни событий, к которым мы должны прийти, ни сроков, которых достигнуть, то есть по ней контролировать правительство невозможно. Это набор популярных лозунгов или обещаний, оформленных в эдакую презентацию структурированную, и опыт работы с правительством под руководством Яценюка говорит уже о том, что она и исполняться-то не будет. Потому что это правительство не исполняло никогда свои обещания. Оно обещает одно, а делает другое", - заявил экономический эксперт Михаил Крапивко, анализируя Программу деятельности правительства Порошенко-Яценюка в эфире 51-го телеканала.

Об этом сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Я рассматриваю отношения «гражданин – государство» как договорные, которые закреплены в Конституции. Мы договорились, что я государству плачу налоги, исполняю свой гражданский долг, служу в армии и так далее, а государство за это - за мои же деньги - мне обеспечивает безопасность, безопасность жизнедеятельности, социальные гарантии, бесплатное образование, бесплатную медицину и так далее. Что сейчас происходит? Государство мне, как гражданину, говорит – ты знаешь, я наверное буду тебя меньше обеспечивать, а ты мне чуть-чуть побольше плати. То есть, ситуация получается следующая, что гражданину налоговое бремя не уменьшается, а увеличивается, при этом обратные услуги он получает в меньшем объеме. В одностороннем порядке принимается такое решение", - комментирует эксперт.

По его словам, бизнес в Украине ждет законов.

"Четких законов, где не будет деструктивных норм. У нас сегодня в каждом проекте закона красивый лозунг, а внутри кроется парочка деструктивных норм, которые сводят на нет и выводят в минус весь результат", - считает экономический эксперт Михаил Крапивко.

Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский