Михаил Крапивко: "Правительство никогда не выполняло обещания"

14.12.2014 14:00

"Это не программа вообще. В ней нет контрольных точек: ни событий, к которым мы должны прийти, ни сроков, которых достигнуть, то есть по ней контролировать правительство невозможно. Это набор популярных лозунгов или обещаний, оформленных в эдакую презентацию структурированную, и опыт работы с правительством под руководством Яценюка говорит уже о том, что она и исполняться-то не будет. Потому что это правительство не исполняло никогда свои обещания. Оно обещает одно, а делает другое", - заявил экономический эксперт Михаил Крапивко, анализируя Программу деятельности правительства Порошенко-Яценюка в эфире 51-го телеканала.

Об этом сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Я рассматриваю отношения «гражданин – государство» как договорные, которые закреплены в Конституции. Мы договорились, что я государству плачу налоги, исполняю свой гражданский долг, служу в армии и так далее, а государство за это - за мои же деньги - мне обеспечивает безопасность, безопасность жизнедеятельности, социальные гарантии, бесплатное образование, бесплатную медицину и так далее. Что сейчас происходит? Государство мне, как гражданину, говорит – ты знаешь, я наверное буду тебя меньше обеспечивать, а ты мне чуть-чуть побольше плати. То есть, ситуация получается следующая, что гражданину налоговое бремя не уменьшается, а увеличивается, при этом обратные услуги он получает в меньшем объеме. В одностороннем порядке принимается такое решение", - комментирует эксперт.

По его словам, бизнес в Украине ждет законов.

"Четких законов, где не будет деструктивных норм. У нас сегодня в каждом проекте закона красивый лозунг, а внутри кроется парочка деструктивных норм, которые сводят на нет и выводят в минус весь результат", - считает экономический эксперт Михаил Крапивко.

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат