Михаил Крапивко: "Правительство никогда не выполняло обещания"

14.12.2014 14:00

"Это не программа вообще. В ней нет контрольных точек: ни событий, к которым мы должны прийти, ни сроков, которых достигнуть, то есть по ней контролировать правительство невозможно. Это набор популярных лозунгов или обещаний, оформленных в эдакую презентацию структурированную, и опыт работы с правительством под руководством Яценюка говорит уже о том, что она и исполняться-то не будет. Потому что это правительство не исполняло никогда свои обещания. Оно обещает одно, а делает другое", - заявил экономический эксперт Михаил Крапивко, анализируя Программу деятельности правительства Порошенко-Яценюка в эфире 51-го телеканала.

Об этом сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Я рассматриваю отношения «гражданин – государство» как договорные, которые закреплены в Конституции. Мы договорились, что я государству плачу налоги, исполняю свой гражданский долг, служу в армии и так далее, а государство за это - за мои же деньги - мне обеспечивает безопасность, безопасность жизнедеятельности, социальные гарантии, бесплатное образование, бесплатную медицину и так далее. Что сейчас происходит? Государство мне, как гражданину, говорит – ты знаешь, я наверное буду тебя меньше обеспечивать, а ты мне чуть-чуть побольше плати. То есть, ситуация получается следующая, что гражданину налоговое бремя не уменьшается, а увеличивается, при этом обратные услуги он получает в меньшем объеме. В одностороннем порядке принимается такое решение", - комментирует эксперт.

По его словам, бизнес в Украине ждет законов.

"Четких законов, где не будет деструктивных норм. У нас сегодня в каждом проекте закона красивый лозунг, а внутри кроется парочка деструктивных норм, которые сводят на нет и выводят в минус весь результат", - считает экономический эксперт Михаил Крапивко.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю