Металлургическую академию обвиняют в растрате бюджетных средств

20.07.2017 17:01

Прокуратура Днепра №3 обвиняет руководство Национальной металлургической академии в том, что с 2013 по 2017 года помещения учебного заведения сдавались в аренду частным структурам, а плата за это шла не на расчетный счет вуза, а поступала в виде «налички». При этом коммунальные услуги за пользование более 2000 м кв. площади учебного заведения оплачивало государство.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

Такое заявление прокуратуры – это результат проверки вузов на соблюдение законодательства по передаче в аренду помещений учебных заведений коммерческим структурам. В ходе такой проверки было установлено – металлургическая академия, будучи балансодержателем государственной недвижимости, не заключила договора с региональным Фондом госиммущества и сдавала помещения вуза с нарушениями.

Ректор Национальной металлургической академии Александру Величко о нарушениях не знал и попросил дать ему время разобраться в ситуации.

Сведения об уголовном правонарушении по данному факту уже внесены в ЕРДР с предварительной правовой квалификацией — ч. 2 ст. 191 УК (присвоение, растрата или завладение чужим имуществом путем злоупотребления служебным лицом своим служебным положением). Максимальны срок наказания – до 5 лет тюрьмы.

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось