Мешканець Кривого Рогу проаналізував ефективність праці Вілкула у новій Раді

09.01.2015 17:33
40
Автор:

Криворізький свободівець Андрій Кондратьєв проаналізував діяльність нардепа Олександра Вілкула у Верховній Раді 8 скликання. Офіційна інформація про роботу народного обранця збентежила мешканця Кривого Рогу, адже за невеликий проміжок часу у новій ВР Олександр Вілкул показав зовсім низький коефіцієнт корисної дії.
Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».
«Вирішив поцікавитись діяльністю Олександра Вілкула у Верховній Раді. Вибирався він по списку від «Опозиційного блоку»,в списку зацмає друге місце, то, мабуть, він є цінним кадром партії. Коротко в цифрах результат його праці:
— Зі 161 голосування ВР Вілкул проголосував «за» лише 10 раз, з яких 4 за порядок денний. «Проти» — 8, «не голосував» — 104, «відсутній» — 39.
— Депутатських запитів — 0
— Автор законопроектів — 0
— Співавтор законопроектів — 7 (4 з яких є колективними з кількістю співавторів >10 осіб). Прийнято — 0.
— Виступів — 2 з трибуни + 1 з місця.
Вся інформація легко перевіряється тут —http://gapp.rada.gov.ua/mps/info/page/8737
ККД Вілкула нікуди не годиться. Україні великого сенсу від його депутатства немає. Це, звичайно, ніяк не дійде до більшості мешканців Кривого Рогу і регіону, для яких «Хай лучше Вілкул будєт, он свой, наш, а нє еті бендери». А потім скаржаться, що у них все погано. Бо голосувати треба за працю», — вважає Кондратьєв.
Нагадаємо, раніше видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» вже наводило зведені дані про діяльність народних обранців від Дніпропетровської області. Адже 27 грудня виповнився рівно місяць, як нардепи 8 скликання почали працювати у Верховній Раді. Про підсумки роботи можуть судити самі виборці.
Читайте також: Как нардепы Днепропетровщины голосовали за бюджет страны