Мешканець Кривого Рогу проаналізував ефективність праці Вілкула у новій Раді

09.01.2015 17:33

Криворізький свободівець Андрій Кондратьєв проаналізував діяльність нардепа Олександра Вілкула у Верховній Раді 8 скликання. Офіційна інформація про роботу народного обранця збентежила мешканця Кривого Рогу, адже за невеликий проміжок часу у новій ВР Олександр Вілкул показав зовсім низький коефіцієнт корисної дії.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Вирішив поцікавитись діяльністю Олександра Вілкула у Верховній Раді. Вибирався він по списку від «Опозиційного блоку»,в списку зацмає друге місце, то, мабуть, він є цінним кадром партії. Коротко в цифрах результат його праці:

- Зі 161 голосування ВР Вілкул проголосував "за" лише 10 раз, з яких 4 за порядок денний. "Проти" - 8, "не голосував" - 104, "відсутній" - 39.

- Депутатських запитів - 0

- Автор законопроектів - 0

- Співавтор законопроектів - 7 (4 з яких є колективними з кількістю співавторів >10 осіб). Прийнято - 0.

- Виступів - 2 з трибуни + 1 з місця.

Вся інформація легко перевіряється тут -http://gapp.rada.gov.ua/mps/info/page/8737

ККД Вілкула нікуди не годиться. Україні великого сенсу від його депутатства немає. Це, звичайно, ніяк не дійде до більшості мешканців Кривого Рогу і регіону, для яких "Хай лучше Вілкул будєт, он свой, наш, а нє еті бендери". А потім скаржаться, що у них все погано. Бо голосувати треба за працю», - вважає Кондратьєв.

Нагадаємо, раніше видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" вже наводило зведені дані про діяльність народних обранців від Дніпропетровської області. Адже 27 грудня виповнився рівно місяць, як нардепи 8 скликання почали працювати у Верховній Раді. Про підсумки роботи можуть судити самі виборці.

Читайте також: Как нардепы Днепропетровщины голосовали за бюджет страны

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет