Мешканець Кривого Рогу проаналізував ефективність праці Вілкула у новій Раді

09.01.2015 17:33

Криворізький свободівець Андрій Кондратьєв проаналізував діяльність нардепа Олександра Вілкула у Верховній Раді 8 скликання. Офіційна інформація про роботу народного обранця збентежила мешканця Кривого Рогу, адже за невеликий проміжок часу у новій ВР Олександр Вілкул показав зовсім низький коефіцієнт корисної дії.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Вирішив поцікавитись діяльністю Олександра Вілкула у Верховній Раді. Вибирався він по списку від «Опозиційного блоку»,в списку зацмає друге місце, то, мабуть, він є цінним кадром партії. Коротко в цифрах результат його праці:

- Зі 161 голосування ВР Вілкул проголосував "за" лише 10 раз, з яких 4 за порядок денний. "Проти" - 8, "не голосував" - 104, "відсутній" - 39.

- Депутатських запитів - 0

- Автор законопроектів - 0

- Співавтор законопроектів - 7 (4 з яких є колективними з кількістю співавторів >10 осіб). Прийнято - 0.

- Виступів - 2 з трибуни + 1 з місця.

Вся інформація легко перевіряється тут -http://gapp.rada.gov.ua/mps/info/page/8737

ККД Вілкула нікуди не годиться. Україні великого сенсу від його депутатства немає. Це, звичайно, ніяк не дійде до більшості мешканців Кривого Рогу і регіону, для яких "Хай лучше Вілкул будєт, он свой, наш, а нє еті бендери". А потім скаржаться, що у них все погано. Бо голосувати треба за працю», - вважає Кондратьєв.

Нагадаємо, раніше видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" вже наводило зведені дані про діяльність народних обранців від Дніпропетровської області. Адже 27 грудня виповнився рівно місяць, як нардепи 8 скликання почали працювати у Верховній Раді. Про підсумки роботи можуть судити самі виборці.

Читайте також: Как нардепы Днепропетровщины голосовали за бюджет страны

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю