Мешканець Кривого Рогу проаналізував ефективність праці Вілкула у новій Раді

09.01.2015 17:33

Криворізький свободівець Андрій Кондратьєв проаналізував діяльність нардепа Олександра Вілкула у Верховній Раді 8 скликання. Офіційна інформація про роботу народного обранця збентежила мешканця Кривого Рогу, адже за невеликий проміжок часу у новій ВР Олександр Вілкул показав зовсім низький коефіцієнт корисної дії.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Вирішив поцікавитись діяльністю Олександра Вілкула у Верховній Раді. Вибирався він по списку від «Опозиційного блоку»,в списку зацмає друге місце, то, мабуть, він є цінним кадром партії. Коротко в цифрах результат його праці:

- Зі 161 голосування ВР Вілкул проголосував "за" лише 10 раз, з яких 4 за порядок денний. "Проти" - 8, "не голосував" - 104, "відсутній" - 39.

- Депутатських запитів - 0

- Автор законопроектів - 0

- Співавтор законопроектів - 7 (4 з яких є колективними з кількістю співавторів >10 осіб). Прийнято - 0.

- Виступів - 2 з трибуни + 1 з місця.

Вся інформація легко перевіряється тут -http://gapp.rada.gov.ua/mps/info/page/8737

ККД Вілкула нікуди не годиться. Україні великого сенсу від його депутатства немає. Це, звичайно, ніяк не дійде до більшості мешканців Кривого Рогу і регіону, для яких "Хай лучше Вілкул будєт, он свой, наш, а нє еті бендери". А потім скаржаться, що у них все погано. Бо голосувати треба за працю», - вважає Кондратьєв.

Нагадаємо, раніше видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" вже наводило зведені дані про діяльність народних обранців від Дніпропетровської області. Адже 27 грудня виповнився рівно місяць, як нардепи 8 скликання почали працювати у Верховній Раді. Про підсумки роботи можуть судити самі виборці.

Читайте також: Как нардепы Днепропетровщины голосовали за бюджет страны

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України передала до ДФС перелік підприємств, що не сплачують ПДФО та звернулася до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо забезпечення сплати податку на доходи фізичних осіб до відповідних бюджетів за фактичним місцем знаходження підприємств.

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат