У Дніпропетровську інформатор «зливав» терористам інформацію про патріотів та волонтерів (ВІДЕО)

27.01.2015 17:38

Цими вихідними Служба безпеки України затримала інформатора ДНР на прізвисько “Монах”. Мешканець Дніпропетровська зізнався, що минулого року познайомився із ДНРівцями у соціальних мережах та погодився співпрацювати з ополченцями за гроші, передає 9 канал.

Через людей, що співчувають ДНР, чоловік створив мережу інформаторів серед інтернет-користувачів. Таким чином “Монах” забезпечував ДНРівців інформацією про блок-пости, озброєння й пересування української армії та охорону підприємств оборонно-промислового комплексу на території Дніпропетровської, Донецької, Харківської, Запорізької областей. Також затриманий збирав відомості про патріотично налаштованих активістів та волонтерів, що допомагають українській армії.

Зв`язок зі штабом ДНР інформатор тримав через електронну пошту. Окрім ноутбука та засобів зв’язку, під час обшуку у помешканні затриманого правоохоронці вилучили також дві бойові гранати «Ф-1». Наразі слідчими СБУ розпочато кримінальне провадження.

Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет