Мерія Дніпра виділить 160 тис. грн поліцейським, що постраждали під час нападу

06.11.2017 15:15

Мер Дніпра Борис Філатов розпорядився виплатити 160 тис. грн матеріальної допомоги чотирьом поліцейським, які постраждали під час збройного нападу у Самарському районі міста. Потерпілі отримають кошти найближчим часом. Про це заявив заступник міського голови Олександр Санжара.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу міськради.

«Це дуже серйозний випадок. Він показує, що ми знаходимося у прифронтовому місті. Є незаконний обіг зброї, зокрема й вибухівки. Нині мер Дніпра Борис Філатов перебуває з робочим візитом у Японії. Однак він вже дав відповідні розпорядження, щоб якнайшвидше оформити матеріальну допомогу постраждалим. "Ми вже отримали заяви про надання матеріальної допомоги від чотирьох осіб. Якнайшвидше кожен із них отримає допомогу у розмірі 40 тис. грн. Це – максимальний розмір, який ми можемо забезпечити одноразово на рік», – зазначив заступник Бориса Філатова.

Відповідне розпорядження міський голова підпише вже за декілька днів – після повернення із закордонного відрядження.

Як відомо, збройний напад стався у ніч з 4 на 5 листопада у Придніпровську (Самарський район). У будинку по вулиці Немировича-Данченка невідомі намагалися пограбувати одну з квартир у багатоповерхівці.

Помітивши це, сусіди викликали поліцію та зателефонували родичам власників оселі. У момент, коли правоохоронці відчиняли двері квартири, зловмисники кинули в них гранати.

В результаті збройного нападу четверо поліцейських отримали осколкові поранення. Одному з них довелося ампутувати праву ногу. Також одному патрульному куля влучила в руку. У мерії не виключають, що також запропонують матеріальну компенсацію і йому.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю